Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobar je krsticic al je dans bio u svadji sa terenom...

Misliš, teren u svadji sa igračima? ;)

 

Šanse koje je napravio Donald bas i ne bi. A vi kako hoćete.

Link to comment

Dobar je krsticic al je dans bio u svadji sa terenom...

 

Odlican je Krsticic, coveku je danas bila prva utakmica sa saigracima koji su izasli iscedjeni kao limun na teren kakav nije video godinama. Bice to dobar manevar sa njim, Donaldom i Kangom, odavno nismo imali u tom trouglu tri tako dobra igraca.

Link to comment

Мени је због свега што је преживео Крстичић специјалан играч. Показао је данас класу. Са Доналдом би могао шемеркси да се уклопи.

Link to comment

i dalje fali krilo ako se sa Rikardinjom ne racuna ai da se racuna on mu ga dodje kao 5ti stranac sto je Kokeza zabranio jer stranci jelte ne prave razliku. Kokeza zna™

Link to comment

Pomoc :-)

 

Ja bih da skoknem do Keln-a krajem septembra na gostovanje, nije mi daleko (150 km) ali izgleda da je nemoguce do karata. Klub (Keln) prodaje samo clanovima I ne racunaju da ce icega biti u slobodnoj prodaji.

 

Jel zna neko kako do karte koje Zvezda dobija kao garantovani kontigent? Ako neko zna ili zna nekoga ko ide, moze I na pm, blagodarim

Link to comment

E to, treba mi neko of tzv navijaca ili neki prijatelj kluba :misko:

 

Protiv Leverkuzena sam isao bez karte I dobio bez problema of navijaca (tzv) koji su stigli iz BG-a,,,, Protiv PSV ili Lacija je bilo organizovano sa prevozom I kartom incl...

Edited by assignment
Link to comment

Док Крцун хара, Моцарт тврди да је Османлиспор послао понуду за Гелора од два милиона и нуди му милионче плату. Кад ће више први.

Link to comment

Док Крцун хара, Моцарт тврди да је Османлиспор послао понуду за Гелора од два милиона и нуди му милионче плату. Кад ће више први.

 

Mogu da se zakite s tom ponudom i kod kluba i kod Kange.

Link to comment

Za sada prodaju samo clanovima kluba a stadio ce biti rasprodat bilo ko da dodje jer I'm je prvi Europe izlet u 20 I vise godina...

 

Kanga I kompanija izgleda imaju pravo razmisljanje, koji ce moj u neki osrednji turski klub? Ajd da su stigle ponude iz BL-a, Serije A ili tako nesto. Ako odigraju solidnu LE bolje ce se prodati....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...