Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Lik sa MCZ koji ima dobre informacije kaze da iz trojke Donald - Kanga - Boaci moze da ode samo jedan i to samo ako ponuda bude mnogo dobra. A s obzirom da je Kopenhagen doveo tog drugog napadaca, ispada da Informer laze...blago receno

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zbilja ne znam koga bi mi više bilo žao što se tiče gubitka za ekipu, Boaćijeve alternative su baš mršave i lik je zvijer, ne sjećam se kad se u našoj ekipi pojavio ovako dominantan igrač, fizički prvenstveno, Kanga ima ono što rješava utakmice, zbog njegovih poteza vrijedi nekad ispratiti ovu nesretnu ligu, i na njegovoj poziciji smo tanki sa izmjenama, ali nekako mi je Donald najdraži, ajd što je dugo tu, već što je rijetko pismen igrač, i što baš baš znači ostatku ekipe, njega prvog svi traže kad uzmemo loptu, kad se treba pokrpiti on je tu, zbilja je ono, glue guy. Mnogo mi je drago da su mu dali traku, i djeluje kao pristojan lik, ne šabaniše se na terenu, baš je onako, pravljen na kalupu za kapitena.

Link to comment

E cus klinci iz akademije. Odje su hvalili Jovica, a on nasim livadama nije izgledao ozbiljno. Mogu misliti na sta lice to koji su pola Jovica.

 

Dajte stranca, a akademiju krecom ugasite. :fantom:

Link to comment

Da, i to se baš vidi, čim je došao vidjelo se koliko odskače znanjem i razumijevanjem igre, za naše uslove je čovjek nivo više, mislim da zna više fudbala od pola JSL trenera

Link to comment

Uvijek pouzdani rsb javlja da je kanga potpiso novi ugovor

 

Tj tvrde sa svi ostaju.

 

Ne izjasnjavaju se da li je juve bas zagrizo za račića :fantom:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Krsticic je za Donalda dr fudbala, bukvalno je napravio dve gol šanse danas, uz onu Kanginu Srnicu. Verovatno ćete da uparite Krsticica i Jovičića, to su igrači za ozbiljan fudbal.

Link to comment

Krsticic je za Donalda dr fudbala, bukvalno je napravio dve gol šanse danas, uz onu Kanginu Srnicu. Verovatno ćete da uparite Krsticica i Jovičića, to su igrači za ozbiljan fudbal.

Pa dobro, uparicemo ih jer će do trenutka kad jovičić može opet ozbiljno da se bavi fudbalom Donald već da ode. Tako da će ozbiljan fudbal vjerovatno igrati njih 2 tek sledeće sezone.
Link to comment

Aj polako sa Krstičićem, čovjek je stigao svjež pa još na derbi dok su mu saigrači iskrvarili najbitniju pobjedu u posljednjih 10 godina istorije CZ, valja guzicu derati i po Surdulici i po vojvođanskim selima, vidjećemo mu nivo motivacije tamo. Nadam se da smo uboli s njim a opet ni za jednog igrača JSL niko ne može garantovati da će sledeću ne sezonu, već polusezonu biti na našim livadama. Partizan nije imao igrača kalibra Leonarda odavno, pa ga nije mogao zadržati iako su svi u klubu znali koliko vrijedi za klub i kakav je user bio njegovo nalaženje.

Edited by James Marshall
Link to comment

Pa dobro, uparicemo ih jer će do trenutka kad jovičić može opet ozbiljno da se bavi fudbalom Donald već da ode. Tako da će ozbiljan fudbal vjerovatno igrati njih 2 tek sledeće sezone.

Ok je Donald, ali je često alibi igrač na terenu. Krsticic ima odličnu igru u oba smera, možda mu malo fali čvrstine u duelima ali tek je prvu odigrao. Možda vam je on i najveće pojačanje, dobićete puno na kreativnosti sa njim.

Link to comment

Ok je Donald, ali je često alibi igrač na terenu. Krsticic ima odličnu igru u oba smera, možda mu malo fali čvrstine u duelima ali tek je prvu odigrao. Možda vam je on i najveće pojačanje, dobićete puno na kreativnosti sa njim.

Ja se slazem, samo kazem, prosto sto se tice objektivne situacije sa povredom Jovicica, on nece biti sigurno u kombinaciji do kraja polusezone. Krsticic - Donald ce biti tandem do daljnjeg. 

 

Za Krsticica sam rekao, cudno mi je da smo ga uopste uspjeli dovesti. Mislim, nije on nekakav fenomen, ali je igrac koji na ovom nivou i te kako moze da pravi razliku i da promjeni profil tima. Da ne govorimo da je samo prisustvo bilo kakvog drugog izvora kreacije pored Kange veoma znacajno. 

 

A mislim da Krsticic otvara mogucnosti i za neke druge varijente sto se taktike tice. Mislim da ce biti veoma koristan igrac. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Biće odličan Krstičić, što pokazuje i koliko toga mora da se složi za dobar prelazni rok, jer Krstičić verovatno ne bi bo tu, da Čaušić nije prihvatio ponudu Arsenala iz Tule 

 

Krcun čita forum  -_-

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...