Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad gledam na transfermarketu, Kopenhagen je juce doveo nekog napadaca iz Midtjilanda, tako da moze da ima sanse da nije istina. Mada su i Novosti objavile...

Link to comment

Dobar je bio Krsticic dok je imao snage. Vidi se da nije uigran, ali imao je par lepih lopti unapred i par prekinutih njihovih napada. S obzirom da je Derbi bio hrkljus, nije uipste bio los.

 

Svi mediji su preneli Informer vest o Boaciju, sada se ceka demanti Terzica, pustanje bombi na raznim tviterima i forumima...

 

Bice "zanimljivo" naredna 4 dana. Prelazni dok je do cetvrtka u ponoc.

Link to comment

Mene najviše plaši to što je Pešić projektovan za glavnog realizatora nakon odlaska Bačjea, čovjek je nezgrapan kao da je košarkaš, bojim se da će mu se morati pakovati duplo ili triput više šansi da bi imao realizaciju kao ovaj koga mijenja. Čovjek ima nogu od koje se odbija lopta, daleko od neke tehničke prefinjenosti. Nije ni Bačje neki umjetnik, ali pred golom za ovog je Pipo Inzagi.

Imao je ono lijepo namještanje tj. ideju kod prečke, ali kad si već tako lijepo osmislio, pa daj ga prijatelju. Ostatak vremena na terenu je bio plač majke Božje.

Link to comment

I sam fudbaler Zvezde bio je upitan za odlazak sa kluba iz Ljutice Bogdana.

"Ne znam ništa o transferu, ako bude nešto, znaće se", kazao je on i dodao:

"Za sada sam u Zvezdi i moja želja je da igram ovde, ko ne bi voleo da igra pred ovakvim navijacima i u ovakvoj zemlji?".

 

Verovatno postoji ponuda za Boacija, ali nije prihvacena... po obicaju Informer lupeta i laze unapred

 

http://mondo.rs/a1035962/Sport/Fudbal/Mrkela-Imamo-ponudu-za-Boacija.html

 

 

Pitanje nakon svake utakmice crveno-belih je gotovo isto – da li Donald ostaje u na stadionu Rajko Mitić?
„Ako se ja pitam - ostajem. Želim da ostanem“, jasan je Holanđanin.

Edited by Milosh76
Link to comment

Nema sanse da ne dovedemo nekoga ako ode Boakye. Necemo sigurno u EL ici sa klincima koji jos nisu ni debitovali za prvi tim kao alternativama

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...