Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Posle utakmice sa Krasnodarom cuo sam se sa dedom telefono da cestitamo jedan drugom prolaz u grupu, a danas mi prica da je posle legao da spava i sanjao da je sudija posle onih 7 produzio utakmicu jos 10 minuta, i posle svirao jos jedan nebulozan penal i da se zavrsilo 2:2. Probudio se u neko doba noci iznerviran i onda mu je laknulo kad je shvatio da je sanjao i da smo prosli. Sad se raduje utakmicama protiv Kelna koji nam je onomad ostao duzan i Arsenala koji smo vec jednom dobili, a on oba puta bio na stadionu.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Помислио би човек да ако тог Кангу продамо можемо да узмемо макар 10 милиона јеврића, колико је опасан играч.

 

 

Za klasu bolji od odtatka rostera, mozda i dve. Kad igramo bez njega a pogotovo s Krntijasem™ to nije isti sport.

Link to comment

Penezić najavljuje Planića ipak

Koliko god da Miloje izvukao maksimum iz ovih štopera, trebaće im pomoć najesen, makar u dubini rostera, za rotaciju

 

Da li je Planić taj kvalitet nisam siguran, mada tek treba da ga vidimo u Milojevom sistemu

Link to comment

A da, indijanac sa instagrama, njega sam zaboravio

 

Mada odlična radna etika, to mu se mora priznati. On bi tek eksplodirao kod Miloja i Bate Radulovića

Edited by levi
Link to comment

Ovde ljudi kao igricu da igraju. A zapravo se uvek sve vrti oko para. Za kangu je zagrizao spartak moskva. Nije tema dal cemo mi biti zadovoljni ponudom (mada nije nebitno), vec koliko nude njemu i da li mi mozemo makar blizu toj cifri da pridjemo. Mozemo i na silu da ga zadrzimo al to se retko dobro zavrsi...

 

Ka bih svakako voleo da ostane, mozak je ovog tima, ali videcemo koliko se gadjaju zelje i realnost.

 

Posle dervija ce da se vidi na cemu smo.

 

Djuricic bi bio sjajna zamena za kangu. A u nekom katai scenariju i zlatna koka. Samo sto ne znam kakv mu je ugovor u sampi i koliko je realno da dodje. Mada i krsticic je bio nerealan pa eto ga vec na derbiju.

 

Dakle pokusace da zadrze svu trojicu, ali ponude i potraznja ce diktirati tempo.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Mora se vec misliti o 15 igraca koje cemo dovesti u januaru. Moja neka zelja je 4 napadaca, 3 stopera, 2 zadnja vezna, jedno krilo, jedan golman, jedan na poziciji ponajboljeg igraca iz CG... to je 12, a nemam vise ideja. Kako li je tek Terzicu, ne bih mu bio u kozi!

Link to comment

Planic je u Rumuniji, Steaua ga je kupila.

 

Izgleda da dobijamo 4boda jer smo Sampioni Evrope :)

Vratili ga. Djidji bekali rekao da sad kad su usli u grupe da im treba boljibstoper i zvucnije ime... Bio je skroz dobar prosle godine u vosi, al bih ga rado zaobisao...

 

Ne dobijamo 4 boda, to se racuna samo za finansijsku raspodelu, pisao je neko i ovde pre par strana.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...