Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Потписао је на две године, одробјао једну па као хоћемо да га продамо да идуће године не оде за Џ.

Link to comment

Помислио би човек да ако тог Кангу продамо можемо да узмемо макар 10 милиона јеврића, колико је опасан играч.

Ne mozemo da uzmemo ni milion, ali to ne znaci da nam nije najbitniji igrac trenutno. 

 

Ja bi daleko radije da ostane do kraja sezone, pa i da ode za dzabe na ljeto. Vise nam znaci sad u timu nego te pare sto mozemo da uzmemo za njega

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ne mozemo da uzmemo ni milion, ali to ne znaci da nam nije najbitniji igrac trenutno. 

 

Ja bi daleko radije da ostane do kraja sezone, pa i da ode za dzabe na ljeto. Vise nam znaci sad u timu nego te pare sto mozemo da uzmemo za njega

 

Isto

Biće u ovom timu materijala za prodaju, skočiće cene posle odigrane grupne faze, a Kanga više vredi u timu nego prodat

 

Mada je pitanje motivacije ako bi ostao da igra još godinu za isti novac. Rekao je posle utakmice da pričaju o novom ugovoru, i da je novac jedina tema. Što se tiče igračkog izazova sigurno mu nije problem da ostane i da igra LE, samo moraju više da ga plate

Link to comment

Прије свега, Канга, Боаћи и Доналд сјајно сарађују. Они су кичма овог тима, да су индивидуално вансеријски играчи не би играли код нас. Кога год да продамоод њих тројице, итекако ће се осјетити управо због њихове повезаности на терену.

 

Звезда је против Краснодара одиграла маестрално и да није било судијских глупости драме не би било. Милое је сјајно спремио екипу за невиђено кратак период и онај циркус на Малти сад изгледа као давна прошлост. Заслужио је и он и овај тим да настави даље заједно, Терза и Мркела морају да покажу амбицију.

Link to comment

Ko ce dati 5+ za njega kad je Oli za Djurdjevica dao 2 ipo i ovi odmah pristali. Mi ne odbijamo ponude. Prva koja stigne trazi se od kasirke sjajan papir i selotejp.

Link to comment

Ko ce dati 5+ za njega kad je Oli za Djurdjevica dao 2 ipo i ovi odmah pristali. Mi ne odbijamo ponude. Prva koja stigne trazi se od kasirke sjajan papir i selotejp.

Он је бољи играч од Ђурђевића.

Link to comment

Ide on sada ili već u narednih godinu dana u ozbiljnu ligu. I to će biti jak transfer. Nema ovakvih špiceva baš na svakom koraku. Ako ne ode u Bundesligu ili slično, onda će biti neka Terzićeva kombinacija sa Rusima.

Link to comment

Ko ce dati 5+ za njega kad je Oli za Djurdjevica dao 2 ipo i ovi odmah pristali. Mi ne odbijamo ponude. Prva koja stigne trazi se od kasirke sjajan papir i selotejp.

Taman 2,5 do 3 puta više nego za Đurđevića, realne su cene

Link to comment

Burekjogurtasi su ispalili cifru od 6 miliona, koliko navodno nudi hanover, ali realnost je da to bude priblizna cifra ovoj djurdjevicevoj. Neka ga prodaju ako ce to znaciti zadrzavanje druge dvojice, ali ako ode vise od jednog, to je vec pozdravljanje sa ambicijama u evropi.

Link to comment

A plus -  Djurdjevic je skoro sigurno imao obecanje uprave kad je dolazio prosle godine da mu nece praviti problem™ ako dodje zadovoljavajuca ponuda, a i vec je eksplicitno izjavio da zeli da ide. To samo po sebi znacajno umanjuje cijenu. Boakye je tek potpisao trogodisnji ugovor

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...