Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači da se traži zamena za Kangu, i da se razmišlja u dobrom pravcu. Ali Kanga je jedini igrač u timu za koga ne postoji nama dostupna zamena

 

Ako je nemoguće da se zadrže sva tri ključna stranca, treba biti racionalan i prodati najskupljeg da bi se zadražala druga dvojica, ako je izvodljivo. Ako ni to nije moguće, i dalje je prioritet da se sačuva Kanga, po cenu da se ostane bez golova Boaćija i liderstva Donalda, koliko god za ekipu bili bolni njihovi odlasci

Edited by levi
Link to comment

Čovjek je za posljednjih 5 sezona odigrao 80 utakmica, realno malo, s obzirom da mu je to period od 20. do 25. godine, kad je trebalo da najviše napreduje.

Link to comment

Djuricica ne znam jel fudbal uopšte više zanima, u slobodnom padu je od herenvena.. Sto je i razlog što uopšte postoji mogućnost da ga dovedemo. Talenta ima, svakako, ali daleko radije bi da kanga ostane

Link to comment

Смејали се тако и за Катаија. Ђуричић је направио грешку што из Херевена где је разбијао није отишао у Ајакс већ у Бенфику. Отада се вукао по позајмицама, што је на њега лоше психолошки одразило. Мислим да би у Звезди имао подоста мотива.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Mi sustinski moramo da pokusavamo takve igrace da dovodimo. One za koje znamo da imaju talenat, ali ga iz ovog ili onog razloga nisu iskoristili. Tesko da mi mozemo da dovedemo nekog ko je u naponu snage i igra ozbiljan fudbal - Krsticic je prilicno iznenadjenje u tom smislu. Ali moj problem sa Djuricicem je, kao sto rekoh, nemam utisak da je on glavom u ozbiljnom fudbalu. Djeluje kao da je zadovoljan ovim sto ima, dobar ugovor, povremeno igra u ok timu u jakoj ligi... 

Link to comment

Veliko pojačanje, umesto čoveka koji sad razbija i koji nas je uveo u LE, neko ko je razbijao pre 5 god i treba da se vraća u život

 

Razmišljaju u dobrom pravcu jer treba da vraćamo talentovane zabludele sinove,

ali u ovom trenutku mi ne možemo da dovedemo igrača koji bi bio adekvatna zamena, a kamoli pojačanje u odnosu na Kangu

Link to comment

Ја Ђуричића нисам гледао у Италији. Оно што сам читао око Сампдорије није ми изгледао као неамбициозан.

Link to comment

Đuričić bi bio idealno pojačanje u slučaju da ostane Kanga, da ga odmara u domaćem prvesntvu. Ako ode Kanga treba nam instant pojačanje jer za dve nedelje moramo da pobedimo Batu Borisova. A takav instant kvalitet ne vidim kako možemo da dovedemo

Link to comment

Đuričić bi bio idealno pojačanje u slučaju da ostane Kanga, da ga odmara u domaćem prvesntvu. Ako ode Kanga treba nam instant pojačanje jer za dve nedelje moramo da pobedimo Batu Borisova. A takav instant kvalitet ne vidim kako možemo da dovedemo

Dobicete Bate i bez Kange, jer su ove godine 1 senka od nekadasnjeg tima.

Link to comment

Помислио би човек да ако тог Кангу продамо можемо да узмемо макар 10 милиона јеврића, колико је опасан играч.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...