Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

+милион

 

Не желећи да увриједим Димитрија, али није случајна она без кога нема ударца :)

Ima i ona da starac moze samo pozitivno da iznenadi.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne gledam noćas, al u prvom kolu je keln bas bio slab, stiso ih gladbach i držao veći dio utakmice na njihovoj polovini.

Link to comment

Keln se jos uvek nije sastavio kao tim.

Bice poslednji na tabeli posle 5 kola, nakantace ih Arsenal i promjenice trenera u nevrijeme, taman pred nas mec...

 

Ali 10k gastosa ce uciniti da se Radonja osjeca kao kod kuce... :fantom:

Link to comment

Posle one lepotice vs. K'lauterna, ostaje mi Ekeren i ista ta pognuta pokisla glava i stativa Micica iz kolena.

Sinoc kad je Boaci pogodio stativu, iako je to bilo u ranoj fazi meca, samo mi je nesto preseklo stomak i sam za sebe procedih "jebem ti stativu, Micicu".

 

 

 

 

То је та огромна разлика у менталитету између оних навијача до Барија и после Барија. Ми памтимо једну сасвим другу Звезду и неке сасвим друге јевропске утакмице.

 

Pa to i kazem. Zvezda i bez jednog od te trojice nikada ne bi uzela KES sledece godine, ta Sekijeva Zvezda za Evropu nije bila dobro slozena, posto je odbrana skripala. Da ne govorim koliko je Ljupko bio bolji trener od Sekija koji je utakmice dobijao na suvi kvalitet tima.

Тад сам ценио Љупка онолико, импресионирао ме је у Војводини, а како време пролази све ми се чини да је он тренерски прецењен у рангу Швабе.  Шекуларац је био кловн, тренер Живиног ранга.

Одгледах утакмицу поново на миру. Судија је толерисао поприлично ситних свињарија Козацима, али укупно узев, они су били лошији макар за гол ако не и два овај пут. Канга је човек неког дивљег талента, али тако тачктички неписмен, да те заболи стомак кад га гледаш. Жуле одиграо маестрално, Гобељић и Рачић се уопште нису обрукали. Фримпонг ми је некако поситан, али је овај пут био дисциплинован. 

Link to comment

 

 

Тад сам ценио Љупка онолико, импресионирао ме је у Војводини, а како време пролази све ми се чини да је он тренерски прецењен у рангу Швабе.  Шекуларац је био кловн, тренер Живиног ранга.

 

Poznavao sam jednog fudbalera Zvezde iz Ljupkovog drugog mandata tj. super drugar sa njegovim bratom bio u to vreme. I tad ga pitam ja kako vas Ljupko sprema za derbi ... taktika ... sta i kako? Samo se nasmesio u fazonu kakva crna taktika ... nabraja igrace Partizana i deli epitete ... ovaj drvo ... taj ne zna ... sledeci tuga itd  dobijamo 100% :lolol:  jbga radilo to.

 

middle sudija je zamenjen, bio prekid.

Link to comment

Jesam li ja idje rekao da nije trebao produziti? 15min se igralo preko i bilo mi smijesno... plus uzeh neke pare jer su pala jos 2 gola u nadoknadi i eto...

 

:middle:

Link to comment

То је та огромна разлика у менталитету између оних навијача до Барија и после Барија. Ми памтимо једну сасвим другу Звезду и неке сасвим друге јевропске утакмице.

 

Тад сам ценио Љупка онолико, импресионирао ме је у Војводини, а како време пролази све ми се чини да је он тренерски прецењен у рангу Швабе.  Шекуларац је био кловн, тренер Живиног ранга.

Одгледах утакмицу поново на миру. Судија је толерисао поприлично ситних свињарија Козацима, али укупно узев, они су били лошији макар за гол ако не и два овај пут. Канга је човек неког дивљег талента, али тако тачктички неписмен, да те заболи стомак кад га гледаш. Жуле одиграо маестрално, Гобељић и Рачић се уопште нису обрукали. Фримпонг ми је некако поситан, али је овај пут био дисциплинован. 

Kanga je poput nekog nekog kontraverznog umetnika; ne trpi stege forme a ume da svojim talentom banalnost podigne na nivo genijalnosti.  Takvi su bili Seki i Garinca.  Ljudi su zbog njih odlazili na utakmice i pocinjali da prate fudbal.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...