Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Ma ovo je uspeh. Treba da se opuste i daju sve od sebe, rasterećeno i srcem pa šta bude. 

Samo da ne odigramo ko pičke, sve ostalo im niko neće zameriti. 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

@radnik, koliko se sećam mi smo rasturili Keln, a da smo kasno dali golove jesmo. Mislim da nam nije priznat gol ili beše nije sviran penal. Svakako moje sećanje da smo nadigrali neugodan tim sa Litbarskim i Heslerom.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Nije sigurno. To za penal ili gol se ne secam, ali se secam da sam gledao posle meca na TV Josipa Kuzea (mislim da je tada bio trener DinamaZ.)  koji je rekao ako Zvezda bude ovako igrala u Nemackoj ispasce. Svi su to odbili (precutno) na racun porekla jer su lagano kretale politicke tenzije, znas vec koje.

Rezultat je bio odlican, ali malo sansi tj. Keln je imao bolje.

Link to comment

Ma ovo je uspeh. Treba da se opuste i daju sve od sebe, rasterećeno i srcem pa šta bude. 

 

Samo da ne odigramo ko pičke, sve ostalo im niko neće zameriti. 

Што би играли тако? Дао ти је Милоје разлог за такво размишљање?

Link to comment

Што би играли тако? Дао ти је Милоје разлог за такво размишљање?

 

Naprotiv, odigrali su sve apsolutno van mojih najviših očekivanja. Ne kažem da će igrati tako, ističem da nemaju obavezu rezultata u ovakvoj grupi sa timovima koji vrede znamo koliko više od nas i da je to eventualno jedino što bi moglo da im se zameri u slučaju da to toga dođe. Teren će pokazati gde je ko sa igrom, ali ja da sam im trener motivisao bi ih na kartu outsajdera. Pritisak treba da bude na drugima da nas pobede, ne obrnuto a to je u sportu pogodan položaj i igrači više pružaju kada nemaju pritiska u glavi od obaveznog rezultata.

 

Drugim rečima, samo neka nastave ovako pa šta bude. 

Link to comment

Zvezda se u Beogradu u prvom poluvremenu provukla, svasta je promasio Keln, pa je u nastavku Savicevic to kaznio. Kod 0:0 sudjen je sumnjiv ofsajd, ali u sledecoj akciji, Zvezda je povela. U revansu se sve okrenulo, vi ste promasivali u prvom, a oni davali golove u drugom. Bili ste bolja ekipa, verovatno biste igrali 1/2 Kupa UEFA, Juve i Fiorentina bili su prejaki te sezone.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Nije sigurno. To za penal ili gol se ne secam, ali se secam da sam gledao posle meca na TV Josipa Kuzea (mislim da je tada bio trener DinamaZ.) koji je rekao ako Zvezda bude ovako igrala u Nemackoj ispasce. Svi su to odbili (precutno) na racun porekla jer su lagano kretale politicke tenzije, znas vec koje.

Rezultat je bio odlican, ali malo sansi tj. Keln je imao bolje.

Sada sam pogledao. Čist gol Savićevića. Kod 0-0.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Sada sam pogledao. Čist gol Savićevića. Kod 0-0.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

A koliko mrtvih sansi je imao Keln kod 0:0? ;) Nebitan je taj gol, sami ste sebe sjebali tada, Seki je slabo mario za odbranu. Sledece godine se videlo koliko znace Belodedic, Jugovic i Mihailovic.

Link to comment

@radnik, koliko se sećam mi smo rasturili Keln, a da smo kasno dali golove jesmo. Mislim da nam nije priznat gol ili beše nije sviran penal. Svakako moje sećanje da smo nadigrali neugodan tim sa Litbarskim i Heslerom.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

ponistili nam gol bezveze na 0:0

Link to comment

A koliko mrtvih sansi je imao Keln kod 0:0? ;) Nebitan je taj gol, sami ste sebe sjebali tada, Seki je slabo mario za odbranu. Sledece godine se videlo koliko znace Belodedic, Jugovic i Mihailovic.

Па ниједан од њих није био у тиму. Са њима ко зна шта би и Шеки одрадио...

Link to comment

+1

 

Uvek sam imao veru u prolaz jer miloe, ali prođe mladost u loženju koje se završavalo izlaskom sa stadiona pognute glave...ne mož da ne unese nemir u čoveka.

Grupa taman, raspored super, da odigramo muški sa svima i gledamo dobrog fudbala, meni dosta. Jebeš sad koeficijente i kalkulacije :)

 

Posle one lepotice vs. K'lauterna, ostaje mi Ekeren i ista ta pognuta pokisla glava i stativa Micica iz kolena.

Sinoc kad je Boaci pogodio stativu, iako je to bilo u ranoj fazi meca, samo mi je nesto preseklo stomak i sam za sebe procedih "jebem ti stativu, Micicu".

 

Keln nije nista specijalno, BATE nisam gledao ove sezone ali su znali da namuce i ozbiljne ekipe (one godine kad su izbacili Partizan igrali su sa Leverom i Romom nereseno i pobeda) padali™ su tamo i PSG i Bajern i Juve,

Arsenal zna da se oklizne na gostovanjima kod ekipa iz 4. sesira plus manjak motiva plus odmaranje prvog tima zbog putujuce bolnice pod Vengerom. Kad je mogao Dinamo da ih rokne prosle godine sto ne bi mogli i mi.

 

 

edit: Evo Keln upravo prima kuci od HSV.

Edited by John Coltrane
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...