Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

50k protiv BATE jer euforija, 50k protiv Arse jer je Arsa, 55k protiv Kelna jer je za prolaz. 

:ziga:  Sve se uklapa, bice 15 meleona da se reinvestira u magacin. 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tacno, prvi gol a ne treci, moja greska. S tim sto meni i sad izgleda da je bio gol aut. A kod treceg nije bilo ofsajda, to se slazem.

 

Ranije sam bukvalno zamrzavao snimak kod prvog i treceg gola i pustao sekund po sekund. Kod prvog je lopta ipak ostala na liniji jednim delom, kada je to Milojko priznao, nemoj da brines ;)

 

Sekularac je posle ove utakmice kaznjen drasticno zbog udaranja ili vredjanja sudije, tako nesto. Da nije, verovatno bi on vodio generaciju 1990/91 i  upropastio stvari. :D

 

 

Btw, Zvezda ima dobar raspored, a u Kelnu ce biti puno njenih navijaca.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Očekivao sam lakšu grupu, ali siguran sam da imamo šanse. Ni Keln ni Bate Borisov nisu mnogo jače ekipe od Krasnodara, a protiv njih smo pokazali koliko možemo. Naravno, Arsenal se izdvaja kao favorit, ali ne bih nas otpisivao pre meča. Imamo tri prilike za punu "Marakanu" i nezaboravnu atmosferu - podvukao je Gobeljić.

 

 

Prepisao od Dzaje. :D

Link to comment

Kako se zove onaj spic Kairata sto nas je unistio onda? Ako ode Bacje, moze taj. :D

 

Svaka slicnost izmedju Frimponga i brace Ture je sasvim slucajna.

Sad sam zamislio Andjelkovica na Emirates-u, davno neko nece jace zalutati, sve od ere kad su Smuci, Pantic i Tutoric bili na San Siru. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Vidim pominje se dvomec sa Kelnom 89./90. gledao sam to sa juga. Tada se redovno islo gledati "vecitog rivala", nije bilo ovog ludila kao sada. Ako se dobro secam Dejo Savicevic dao 2 kasna gola za 2-0 i to je bilo sve od Zvezde. Keln se ispromasivao i bio bolji rival ovde.

A u revansu bio je neki problem sa golmanom, da li je Milojevic debitovao ili nesto tako. Mislim da je Zvezda imala tamo dosta dugo ok rezultat i samo je odjednom pala.

Link to comment

@radnik, koliko se sećam mi smo rasturili Keln, a da smo kasno dali golove jesmo. Mislim da nam nije priznat gol ili beše nije sviran penal. Svakako moje sećanje da smo nadigrali neugodan tim sa Litbarskim i Heslerom.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

 

Tek sad sam dosao sebi od sinoc.

 

+1

 

Uvek sam imao veru u prolaz jer miloe, ali prođe mladost u loženju koje se završavalo izlaskom sa stadiona pognute glave...ne mož da ne unese nemir u čoveka.

Grupa taman, raspored super, da odigramo muški sa svima i gledamo dobrog fudbala, meni dosta. Jebeš sad koeficijente i kalkulacije :)

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...