Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Realno uopste niste (toliko) pokradeni, koliko se digla frka. Pogledajte malo bolje snimak iz Kelna pa cete da vidite. Sami ste prosuli utakmicu u Kelnu, Prosinecki je promasio nemoguce.

 

Kako bre nisu pokradeni, pa treci gol su primili nakon sto je covek izasao s loptom u gol aut pola metra. Pa ja sam ispizdeo zbog toga, mogu da mislim kako je bilo ciganima.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znas da je bila bitna pobeda kad se cak i Praslin vrati na topik :Hail:.

Ма, хтео сам и после прве са Спартом али сам се плашио да не избаксузирам. :lol:

Link to comment

Kako bre nisu pokradeni, pa treci gol su primili nakon sto je covek izasao s loptom u gol aut pola metra. Pa ja sam ispizdeo zbog toga, mogu da mislim kako je bilo ciganima.

 

Ma, nije. To je akcija kod prvog gola, cak se i histericni Milojko smirio pa je priznao da nije bio gol-aut. Zvezda je digla frku zbog treceg gola (Drizic, Sekularac) i navodnog ofsajda. Na snimku se lepo vidi da je gol regularan.

 

I ja sam dugo mislio da je Zvezda pokradena, ali snimak kaze drugacije.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ne poznajem timove Bundes lige, pa sudim po tome sto je to jedna od liga 5-ice.  Kako bilo, Zvezdi moraju da se sloze kockice i sto se tice povreda, i zutih kartona, i vremenskih prilika + sreca i sudija kao onaj iz Krasnodara, da bi zabelezila pobedu protiv bundesligaskog tima koji se kvalifikovao za LE.

 

Jeste liga 5-ice, ali u njoj je Keln prosecan tim, poput Herte i Frajburga koji je vec ispao. Ja ne mogu da prezalim ovde Augzburg, odigrali smo kao kukavice na rezultat i ispali golom u 90. minutu. Tamo smo ih rasturili iz kontri.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Dobar raspored966b997e232985612a35606f2f3f4437.jpg

 

Za prolaz sa Kelnom, taman da im vratimo milo za drago.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Edited by elementary
Link to comment

Ne poznajem timove Bundes lige, pa sudim po tome sto je to jedna od liga 5-ice.  Kako bilo, Zvezdi moraju da se sloze kockice i sto se tice povreda, i zutih kartona, i vremenskih prilika + sreca i sudija kao onaj iz Krasnodara, da bi zabelezila pobedu protiv bundesligaskog tima koji se kvalifikovao za LE.

Не познајеш, али да у маниру најбољег таксисте и ти кажеш коју за Дневник.

Link to comment

Ako se da uporediti, Keln je dosta jaci u defanzivi od Krasnodara, ali slabiji u ofanzivi. Pogotovo jer im je otisao Modeste koji je prosle sezone sa njegovih 20+ golova odveo Keln do LE. I Keln deluje kao ekipa vise homogena nego Krasnodar...

Link to comment

Raspored je ok. Bilo bi bas bitno da počnemo pobjedom. Jbg ne možemo da se pravimo da smo favoriti, do oktobra se može očekivati da padnemo sa formom. Biće jako bitno kako se to bude hendlovalo jer mi za ove utakmice moramo da budemo na gornjoj granici mogućnosti da bi imali ikakve šanse, a od početka jula igramo.

 

Al stvarno mislim da mozemo da se posibamo za prolaz. Jbg od arsenala možemo da puknemo o 2 put po 5-0 ne bi bilo iznenađenje, al ove 2 se mogu dobiti. I ovdje i u gostima (pro čemu ne tvrdim da ćemo uzeti 12 bodova ovima nego samo da ne bi trebalo da se plašimo tih gostovanja uopšte)

Link to comment

istog dana fudbal sa arsenalom, i kosarka sa barsom u bg :D  valjda ce bertomeu imati sluha da pomeri kosarku na 20.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ma, nije. To je akcija kod prvog gola, cak se i histericni Milojko smirio pa je priznao da nije bio gol-aut. Zvezda je digla frku zbog treceg gola (Drizic, Sekularac) i navodnog ofsajda. Na snimku se lepo vidi da je gol regularan.

 

I ja sam dugo mislio da je Zvezda pokradena, ali snimak kaze drugacije.

 

Tacno, prvi gol a ne treci, moja greska. S tim sto meni i sad izgleda da je bio gol aut. A kod treceg nije bilo ofsajda, to se slazem.

 

Fantastican napad je imala Zvezda te sezone, mozda i bolji nego sledece, ali je odbrana bez Belodedica bila busna kao Kuvajt. I verovatno je Ljupko bio mag taktike u odnosu na Sekija.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...