Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

to smo rekli i za spartu i krasnodar. samo da madjija sacuva tim, i bice svasta

Znam. Dobro, neka se sačuva tim, pa da vidimo. Drugo počeli smo da igramo zvanične 30.6. Neće biti lako držati formu do decembra.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

arsenal ce igrati sa rezervnim timom pretpostavljam, tako da ce moci da se igra. keln zeznut, protiv batea ocekujem dve pobede

 

prolaz svakako :)

rezervni tim arsenala je isto sto i prvi tim arsenala minus sanchez

Link to comment

rezervni tim arsenala je isto sto i prvi tim arsenala minus sanchez

 

ma znam, ali moramo da se hrabrimo nekako. nas je 2007. na marakani rezervni tim boltona otresao bez po muke. i 25. igrac arsenala je vrhunski igrac, pride ce se dokazivati na ovakvim utakmicama

Edited by Nikodije
Link to comment

Ma ovaj ulazak u grupe je puna kapa za prvo Milojevo pojavljivanje u Evropi, bolje se krljati sa jakim ekipama i da te vidi pola Evrope nego se jebavati po nekim Kazahstanima i Albanijama, gdje je sranje više nego izgledno. Dva gospodska gostovanja i izlet u Bjelorusiju gdje ćemo se pošibati sa Batom™

Link to comment

lagana grupa, arsenal će doći sa drugim timom, keln nije odigrao ni jednu evropsku utakmicu 5+ godina, biće nesnađeni i lako možete da ih dobijete kao mi auzburg pre 2 godine, na kraju bate koji se raspada već drugu godinu zaredom.....

Link to comment

lagana grupa, arsenal će doći sa drugim timom, keln nije odigrao ni jednu evropsku utakmicu 5+ godina, biće nesnađeni i lako možete da ih dobijete kao mi auzburg pre 2 godine, na kraju bate koji se raspada već drugu godinu zaredom.....

 

Kelnu je ovo prvi evropski izlet u 25 godina i opet su u trecem sesiru samo na osnovu nacionalnog kf-a?

 

Edit: Tu utakmicu cu definitivno biti na stadionu!

Edited by assignment
Link to comment

dzaja sporadicno prati fudbal

 

Covek veze s vezom nema, ali voli da rekne™ za medije. Idi bre deda u penziju, ne sramoti se pod stare dane.

Link to comment

Kelnu je ovo prvi evropski izlet u 25 godina i opet su i trecem sesiru samo na osnovu nacionalnog kf-a?

 

to sigurno nije neka prednost za nas, jer ce biti motivisani da se dokazuju. secam se kako su njihovi navijaci slavili plasman u evropu, sigurno ce igrati punom snagom.

Link to comment

Pa Hofenhajmu je prvi izlazak u Evropu u istoriji pa im je bilo dovoljno za treći šešir

Edited by James Marshall
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...