Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Borjan - Stojkovic, LeTalek, Savic/Babic, Andjelkovic - Krsticic, Donald, Kanga - Radonjic, Srnic, Boaci...  Sasvim dobar tim gde imamo prakticno odmornu odbranu, osim Stojkovica, samo je pitanje da li ce Krsticic od prvog minuta ili da udje kasnije.

a jebes to sto je odbrana odmorna, ako su rupetine, na prvom mestu andjelkovic

sto izbaci friponga? covek je odlican bio sinoc

 

 

ne znam sa kim sam tupio oko gobeljica posle prve utakmice, mislim adasevic, e pa fripong je sinoc pokazao upravo ono na cemu sam insistirao kad je u pitanju gobeljic

odnosno, potpuno suprotno od toga :D

dakle iako si odbrambeni igrac iako je pritisak, postoje resenja koja su sigurna po ekipu, a nisu u gobeljinom stilu "hitni lopticu u sumicu"

pored fripongove tehnike, od odbrambenih, moram ponoviti da me stojkovic iznenadio tehnickim umecem, odlicni startovi, primanje lopte, itd

uopste, on i milic su odlicno zatvorili tu stranu

 

 

 

 

 

apolo je u pravu da smara ovo sa bodovanjem, ali kad se vec pise, da pitam da li je ukinuto ono suludo pravilo koje je vazilo da li za klupski da li za nacionalni koeficijent, a to je da se ne racuna poslednja sezona?

dakle za sledecu se ne racunaju rezultati iz ove

samo nisam siguran da li se odnosi(lo) na klupski ili nacionalni koeficijent

Link to comment

na nacionalni koeficijent

 

a jebes to sto je odbrana odmorna, ako su rupetine, na prvom mestu andjelkovic

sto izbaci friponga? covek je odlican bio sinoc

 

 

ne znam sa kim sam tupio oko gobeljica posle prve utakmice, mislim adasevic, e pa fripong je sinoc pokazao upravo ono na cemu sam insistirao kad je u pitanju gobeljic

odnosno, potpuno suprotno od toga :D

dakle iako si odbrambeni igrac iako je pritisak, postoje resenja koja su sigurna po ekipu, a nisu u gobeljinom stilu "hitni lopticu u sumicu"

pored fripongove tehnike, od odbrambenih, moram ponoviti da me stojkovic iznenadio tehnickim umecem, odlicni startovi, primanje lopte, itd

uopste, on i milic su odlicno zatvorili tu stranu

 

 

 

 

 

apolo je u pravu da smara ovo sa bodovanjem, ali kad se vec pise, da pitam da li je ukinuto ono suludo pravilo koje je vazilo da li za klupski da li za nacionalni koeficijent, a to je da se ne racuna poslednja sezona?

dakle za sledecu se ne racunaju rezultati iz ove

samo nisam siguran da li se odnosi(lo) na klupski ili nacionalni koeficijent

Link to comment

Гардијан издвојио Звезду са још три клуба као потенцијално најзанимљивије противнике за Арсенал или Евертон:

Red Star Belgrade: First group stage appearance in a decade for the one-time European champions, who beat Krasnodar yesterday. Are they on their way back? An away tie at the Marakana would be quite the experience for Arsenal or Everton.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...