Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Sada imamo valjda 6.750 sa ovih minimum dva. Mada se sada koriguje malo bodovanje zbog ukidanja ovih 20 % nacionalno. Napredovali smo značajno na listi ali opet je to tanko. Bukvalno nam treba bar minimum dve pobede u grupi i sledeće godine sličan plasman kao sada da odemo preko 10. Nemam sada listu ispred sebe ali mislim da smo osvojili 3 ili 4.

 

Evo liste https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method5/trank2018.html

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

 

Nismo napredovali uopste. Ove godine smo bili 195. na rang listi, a ako ne napravimo vise od zagarantovanih 2 poena u grupi bicemo 203.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne bi. :D

 

Sta mi mozemo u nedelju? Kao i juce, da vas sacekamo na kontre i nekako zakrpimo napade preko krila. Bice Zvezda motivisana u nedelju, ali mislim da ste se emotivno vise ispraznili nego mi juce, a tu su i povrede...moguce da klupe odluce.

 

Nadam se da Radonjic nece igrati, jer su on i Kanga igraci za koje nemamo resenja.

 

 

Nece dati Miloe da padnemo ni emotivno ni fizicki... ;)

Link to comment

Nece dati Miloe da padnemo ni emotivno ni fizicki... ;)

 

Hehe, nije ni Miloe jaci od biologije. Gledace da nam uvali prvi odmah na pocetku i onda igra malo povucenije.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Nismo napredovali uopste. Ove godine smo bili 195. na rang listi, a ako ne napravimo vise od zagarantovanih 2 poena u grupi bicemo 203.

Mislim da nije tako. Mi smo trenutno 203 bez ovih dva boda. Mi smo krenuli od prvog kola. Napredovacemo I sa tih minimalnih 2 boda. Mi smo imali slabi nacionalni koeficijent pa nam I ne znači preterano ovo ukidanje,odnosno onih 20 %. Neke ekipe dosta vise gube od nas. Vojvodina je dobila 0.25 a ispala u prvom kolu. Mi smo prošli 4 kola.

Nego da ne gnjavimo više. Daj da vidimo protivnike pa da prolazimo grupe.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Edited by elementary
Link to comment

@Elementary

 

17/18 2 

16/17 1.5

15/16 0.25

14/15 0 - suspenzija

13/14 1

To je ukupno 4.750 dovoljno za 203 mesto. No u pravu si, da ne smaramo vise sa tehnikalijama. Dajte zreb i sto laksu grupu.

Link to comment

Namestiće Đukić odbranu i kontru, to mu je specijalnost, bitno je samo da Miloe bude strpljiv i da ne srljamo, ne želimo konfuziju

 

To bi onda znacilo da veruje da ima dovoljno svez tim koji sa par izmena moze bez znacajnijeg pada da drzi nivo svih 90 minuta. Moguce, ali da vidimo sta je sa povredama Milica i Radonjica. Rodic je verovatno out za derbi. Zivo me zanima koga ce u tom slucaju na levom beku, Gobeljic ce svakako da ispadne par puta.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Borjan - Stojkovic, LeTalek, Savic/Babic, Andjelkovic - Krsticic, Donald, Kanga - Radonjic, Srnic, Boaci...  Sasvim dobar tim gde imamo prakticno odmornu odbranu, osim Stojkovica, samo je pitanje da li ce Krsticic od prvog minuta ili da udje kasnije.

Link to comment

"Svi u Crvenoj zvezdi smo postali čvrst tim sa nepokolebljivom verom u svoje mogućnosti da budemo šampioni. Sada želimo Arsenal na žrebu za Ligu Evrope", napisao je Boaći

 

 

Daj Arsenal!

Link to comment

Cenim neki Lazio. Počela emisija na areni i uskoro žreb.

Ovaj drugi šešir nije nešto previse jak. Ima tu dosta ekipa u rangu Sparte I slabiji. Prvi šešir nije previše bitan. Drugi I treći sa solidnim protivnicima pa da vidimo gde smo.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Edited by elementary
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...