Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

“Poznata je situacija oko mog ugovora. Treba da sednemo i pričamo o visini primanja. Naravno da mi je ambicija, kao i svakom fudbaleru, da igram u grupno fazi Lige šampiona ili Lige Evrope“, jasan je Gabonac.

 

Daj mu Terzo sta god hoce... samo da ostane za sledece kvalifikacije!!!

Link to comment

“Poznata je situacija oko mog ugovora. Treba da sednemo i pričamo o visini primanja. Naravno da mi je ambicija, kao i svakom fudbaleru, da igram u grupno fazi Lige šampiona ili Lige Evrope“, jasan je Gabonac.

 

Daj mu Terzo sta god hoce... samo da ostane za sledece kvalifikacije!!!

 

+1 :Hail: kakav gol, ucio je od najboljeg: :ziga: 

Link to comment

Jebote kakva utakmica zvezde... Bravo bre!

 

Sudija odlican u prvom u drugom nas osakatio. Bas navlacenje. Penal veze nema. Kontra faul evwntualno. Penal nikako. Crveni je bio, jer nije samo faul nego i namera. A faul savica je posebno izdrkavanje. Ko ga jebe...

 

Kanga maestralan, stojkovic, savic genijalno. Frimpong vrhunski. Videlo se da nam treba brzi stoper od babica, a ovaj je sve poskidao. Bravo.

 

Radonjicev gol perfektan, kangin da ne pricam. Ma ceo tim je bio na nivou.

 

Milic koji je deblo je toliko grizao da je zaslizio desetku. Steta sro ga boaci ne dade, al i on je grizao kao lav.

 

Sto se zreba tice, potpuno je nebitno. Sa svima se bijemo. Ja bih voleo arsenal, da opet savic metne u londonu [emoji38]

 

Bravo Zvezdoooo!

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Donalda i da pustimo (mada bih ja zadrzao kapjtena) al kangu moramo kako znamo i umemo. Pre par dana je odbio jaku ponudu, al posle ovoga mora i vise da mu se ponudi...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

kažu da se tri četvrtka poklapaju sa Evroligom, Brose, Barcelona i Baskonia kod kuće

Biće prazno na košarci :)

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Biće prazno na košarci :)

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

 

Teška će biti odluka, ali racionalna, EL ima 30 kola, a LE samo 6  -_-

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...