Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Važno je da smo konačno u grupi. Na mapi. Dva ozbiljno dobra kluba smo eliminisali. U Krasnodaru smo dali lepe golove. Ovo večeras je fantazija od golova. Taktički dobro, plus igrači koji imaju znanja i talenta da reše.

 

Mislim da Boaći ide u BL, a nadam se da ostali ostaju.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Svaka čast cigani. Evo Billy majstore 2 naša tima u LE. Lozenje može da pocne

 

bas sam te pominjo tokom utakmice, super smo se dogovorili  :P

Link to comment

Nije isto. U Krasnodaru je sudija bio 20-30m od gola, nije bilo cetvrtog sudije iza gola, greska je ogromna, ali je shvatljiva. Ovo sto je ovaj moron uradio je, ja ne znam, toliko vezanih losih idiotskih odluka ja nikada u zivotu nisam video. Prvo je mogao crveni za nameran prekrsaj za ledja, pa izmislja penal, pa  izmislja faul Vujadina Savica i prekida kontru 3 na 1, istovremeno pruzajuci solidnu priliku za gol iz slobodnjaka, ovakvo sramotno navlacenje je meni neshvatljivo, jednostavno nemoguce je da neko moze da bude toliko glup. 

Da je bila obrnuta situacija, zvali bi sudiju i pomocnika koji nijsu priznali ocigledan gol - moroni.  Sudije su u obe utakmice napravile velike greske ali sumnjam da su greske bile s namerom.  Mislim da je Riletov gol bio priznat, Zvezda ne bi mogla da se vrati u igru i da bi dozivela tezi poraz.  Sudijina greska je Zvezdi dala krila da se odrzi i vrati u igru golom Pesica. 

Link to comment

Bitno je i malo dici koeficijent i ne pocinjati kvalifikacije u junu. Ja i dalje ne verujem da sam gledao Zvezdu uzivo, sve milsim neke VHS kasete tekmi iz prosloga veka, valjda smo ogrezli u nefudbalu po domacim oranicama. Samo da se do 1.9. ne raspe ovo sto nas drzi i moze u grupi da dodje ko god hoce.

Link to comment

Da je bila obrnuta situacija, zvali bi sudiju i pomocnika koji nijsu priznali ocigledan gol - moroni.  Sudije su u obe utakmice napravile velike greske ali sumnjam da su greske bile s namerom.  Mislim da je Riletov gol bio priznat, Zvezda ne bi mogla da se vrati u igru i da bi dozivela tezi poraz.  Sudijina greska je Zvezdi dala krila da se odrzi i vrati u igru golom Pesica. 

 

Vece greske od penala su samo zuti umesto crveni za igraca Krasnodara koji je s ledja rusio Milica u kontri i onaj neverovatni faul koji je svirao Savicu u skoku, zaustavio nam kontru 3 na 1 i dao Rusima lepu priliku da iz slobodnjaka nezasluzeno prodju dalje. Hajde penal i da uzmemo da nije imao dobar pregled zbog guzve ali ove dve odluke su skandalozne. Nadam se da pistaljku u Evropi ove godine nece videti.

Link to comment

Sudije su u obe utakmice napravile kardinalne greske koje su uticale na rezultat. U prvoj utakmici nije priznat regularan gol Ristica sto je omogucilo Zvezdi da se vrati u utakmicu. U drugoj utakmici, sudija je dosudio nepostojeci penal i time otvorio sansu Krasnodaru da izjednaci. Nepravde su se potrle i Zvezda je prosla jer je u dve utakmice odigrala bolje protiv objektivno talentovanijeg tima.

 

U sledecoj UEFA utakmici pauzira Borjan sto je prilican hedikep. Branice Supic ili Kahriman. Danas je rezervni golman bio (iznenadjujuce) Supic.

Mislim da je Rile dao gol na 2-1. Znači ipak su oni došli do uvećanja prednosti i stali. Zvezda je smogla snage i opet se vratila na jedan gol zaostatka.

 

Večeras je Zvezda pala sa snagom, a sudija je tada krenuo sa direktnim odlukama da je dotuče, a Rujama da daje veštačko disanje.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Ma kakva crna namera sudije. Covek jednostavno ne zna, pogubio se skroz sto se i videlo kod vecine odluka u drugom poluvremenu. Vratilo se Kranodaru za prvu utakmicu i nepravde su se potrle. 

Link to comment

Ma kakva crna namera sudije. Covek jednostavno ne zna, pogubio se skroz sto se i videlo kod vecine odluka u drugom poluvremenu. Vratilo se Kranodaru za prvu utakmicu i nepravde su se potrle. 

 

Koliki je bolid, ja sam očekivao da uštopuje svaku sekundu i posle onih 6 min.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...