Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sudija je napravio ozbiljan kiks, ali jos veci kiks je napravio sudija u prvoj utakmici u Krasnodaru.  Da nije bilo prvog kiksa, Krasnodar bi isao dalje.  Sudija je isto sto i los/dobar teren.

Link to comment

Dok se igrala utakmica Rusi su od sansi imali dva suta nakon taktickog ispadanja Gobeljica po boku i to je sve sto su uradili. Onda je ovaj kreten svirao penal i zamalo nas izbacio, da ne bese Borjana da skine onu loptu (i tada je izgleda bio ofsajd). Odigrali smo generalno odlicnu utakmicu dok smo imali snage i dok je Rodic bio na terenu, bukvalno nam nista nije prolazilo do gola. Kad imas trenera onda moze i Vujadin, i Zule, i Frimpong a da ti odbrana izgleda zajebano.

 

Kanga je izgleda resio da ostane, na to mi je licila njegova gestikulacija prema Milojevicu posle onog spektakularnog gola koji je zabio.

Link to comment

Sudija je napravio ozbiljan kiks, ali jos veci kiks je napravio sudija u prvoj utakmici u Krasnodaru. Da nije bilo prvog kiksa, Krasnodar bi isao dalje. Sudija je isto sto i los/dobar teren.

Kako 4-2 i 2-0. Išla bi Zvezda. Ovaj je očigledno za pare svirao. Tamo je pogrešio pomoćnik.

 

Inače njima je Ristić motor tima.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Sudija je napravio ozbiljan kiks, ali jos veci kiks je napravio sudija u prvoj utakmici u Krasnodaru.  Da nije bilo prvog kiksa, Krasnodar bi isao dalje.  Sudija je isto sto i los/dobar teren.

 

Ne bi. Bilo bi 2:4 i 2:0 i prosli bismo na golove u gostima. :fantom:

Link to comment

vala bas

da smo na kraju primili iz onog slobodnog, ne znam, tacno da sednes i places

 

 

 

Samo mi je jebeni Gameiro bio na pameti u tom trenutku.

Link to comment

Sudija je napravio ozbiljan kiks, ali jos veci kiks je napravio sudija u prvoj utakmici u Krasnodaru.  Da nije bilo prvog kiksa, Krasnodar bi isao dalje.  Sudija je isto sto i los/dobar teren.

Nije isto. U Krasnodaru je sudija bio 20-30m od gola, nije bilo cetvrtog sudije iza gola, greska je ogromna, ali je shvatljiva. Ovo sto je ovaj moron uradio je, ja ne znam, toliko vezanih losih idiotskih odluka ja nikada u zivotu nisam video. Prvo je mogao crveni za nameran prekrsaj za ledja, pa izmislja penal, pa  izmislja faul Vujadina Savica i prekida kontru 3 na 1, istovremeno pruzajuci solidnu priliku za gol iz slobodnjaka, ovakvo sramotno navlacenje je meni neshvatljivo, jednostavno nemoguce je da neko moze da bude toliko glup. 

Link to comment

Zajebao se Salimov sto Pereira nije igrao od pocetka, mislio je da ce kontrama i dugim loptama na Vandersona i Smolova da iznenadi Zvezdu. Opsesivno se bavio terenom i prilagodjavao mu se.

 

Potpuno zasluzen prolaz CZ, sa dva spektakularna gola.

Link to comment

Kako 4-2 i 2-0. Išla bi Zvezda. Ovaj je očigledno za pare svirao. Tamo je pogrešio pomoćnik.

 

Inače njima je Ristić motor tima.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Sudije su u obe utakmice napravile kardinalne greske koje su uticale na rezultat.  U prvoj utakmici nije priznat regularan gol Ristica sto je omogucilo Zvezdi da se vrati u utakmicu.  U drugoj utakmici, sudija je dosudio nepostojeci penal i time otvorio sansu Krasnodaru da izjednaci.  Nepravde su se potrle i Zvezda je prosla jer je u dve utakmice odigrala bolje protiv objektivno talentovanijeg tima.

 

U sledecoj UEFA utakmici pauzira Borjan sto je prilican hedikep.  Branice Supic ili Kahriman.  Danas je rezervni golman bio (iznenadjujuce) Supic.

Link to comment

Dimitrije, jeste sad zapamtili kako se zove ovaj novi trener? :)

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Vladan, ali prezime nikako ne mogu da mu zapamtim (Milovic, Milojevic, Milivojevic).  Nije malicija sa moje strane vec senilnost.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...