Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Imali smo tri minusa igrački u prvoj utakmici. Le Talek nije imao pravo, Rodić je imao koliko toliko snage i eliminisao Noja, a Milojević, svaka čast, je ubacio Milića i Friponga. Opet je odlično postavio.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel ce biti nekog brisanja kartona sada? Nije u redu da neko krece od grupe, a mi posle ove golgote napunjeni

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Edited by levi
Link to comment

Ali kakvu kradju je pokusao nemac i dalje ne mogu da dodjem sebi

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

vala bas

da smo na kraju primili iz onog slobodnog, ne znam, tacno da sednes i places

 

svaka cast momcima i trenercini

 

nije da nismo znali i pre, ali kako onaj pajac od prosle godine izgleda sve smesnije posle svake nase nove utakmice

Link to comment

Dobar ti ovaj miloe. Verovao si u njega kada niko od nas nije, priznajem

Stabilan i studiozan lik, ekipa mu uvek dobro stoji na terenu. Svidja mi se sto izvuce 120% iz tima i sto nikada nema spusten gard.

Link to comment

Stabilan i studiozan lik, ekipa mu uvek dobro stoji na terenu. Svidja mi se sto izvuce 120% iz tima i sto nikada nema spusten gard.

 

Meni je glavni utisak tekme više od nekoliko situacija gde pravimo takav blok u sredini, da lažni rusi bukvalno ne znaju gde će sa pasom po pola minuta. To skoro nisam video kod naše ekipe u ozbiljnoj tekmi. Plus pitbulovsko kidisanje na svaku loptu, jeste da smo baldisali pri kraju, ali ni njima nije bilo baš svejedno posle ovakvog tempa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...