Jump to content

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dajte mi uvek poštenu patkometriju umesto ovog mrsomuđenja...''lol, protiv ovih je sve ispod 6:0 neuspeh'', ''igrao sam gg na vas, nemojte da razočarate, hihihi'' i sl. :dry:

 

Na stranu što ne volim mešanje sporta i kladionice, a i sumnjam da ovde generalno bilo koga vam kladioničarskog topika zabole ko je šta igrao i zbog čega...

Ja vam želim da ostvarite sto povoljniji rezultat a ti tako :(

Link to comment

Ništa lično, ali onakav post na ovom mestu nema ama baš nikakvu vrednost.

Da si ga pisao na kladionici niko ne bi ni trepnuo. Ovako ovde može da prođe jedino kao nekakva patkometrija, ali patkometrija koja je toliko lejm da se otprilike i kums razgalio tek kad se izborio za priliku da opet nekako uglavi vučića u sve to

Edited by Ruxin
Link to comment

Ništa lično, ali onakav post na ovom mestu nema ama baš nikakvu vrednost.

Da si ga pisao na kladionici niko ne bi ni trepnuo. Ovako ovde može da prođe jedino kao nekakva patkometrija, ali patkometrija koja je toliko lejm da se otprilike i kums razgalio tek kad se izborio za priliku da opet nekako uglavi vučića u sve to

koji si jebeni smarač

Link to comment

Opa ne voli me theanswer, kakav forumski endorsement baš sad kad je krenuo malo da mi opada rejting.

 

Planiram da se sa tobom i ubuduće mačujem taman onoliko koliko smo i do sad imali priliku, ali imaš moj blagoslov da se baviš mojim likom koliko god i kako god hoćeš. Obećavam da nikad neću reportovati šta god pisao. :)

Edited by Ruxin
Link to comment

Opa ne voli me theanswer, kakav forumski endorsement baš sad kad je krenuo malo da mi opada rejting.

 

Planiram da se sa tobom i ubuduće mačujem taman onoliko koliko smo i do sad imali priliku, ali imaš moj blagoslov da se baviš mojim likom koliko god i kako god hoćeš. Obećavam da nikad neću reportovati šta god pisao. :)

 

tvoj lik je druže bitan da bih se ja bavio njime u pm. smaraš dečka za najbenigniji post u istoriji foruma. zato si smarač, najbolje da ćeš zbog toga da me reportuješ. 

 

koliki rejting možeš da imaš kad ladno edituješ u postu bradilka i prebaciš na treska, to je neki novi nivo uvrnutosti priznajem da se nisam suočio sa takvim pojavama do sad. 

Link to comment

Bradilko je daleko najkulji lik iz cele te allstar ekipe, pa mi bilo žao što mi on prvi pao na pamet. Eto ako čovek naleti da zna otkud on sad u priči...kinky u pm :(

Link to comment

Mocart najavljuje Savica i Le Taleka na stoperu, Donalda i Jovicica kao 2 zadnja vezna, Kangu ispred njih, krila Rikardinjo i Srnic :cry:  i Boaci.

 

Dobro je, blizimo se idealnom timu, 9/11. Babic mesto Vujadina i Adzic mesto Srnica.

 

edit: naravno dok se Pesic ne oporavi, onda on unutra, a Donald u Tursku, ako Milojevic stvarno ispostuje 4-4-2

Edited by pantelia
Link to comment

Misliš da je Miloje nekad napravio izmenu tipa Donald / Pešić,  makar i na utakmici, a kamoli za sezonu?

 

Pa jebem li ga, ne mogu da verujem da ce Boaci ili Pesic da budu na klupi.

 

Boaci je 70% tima, a ako je Pesic kupljen za 750 hiljada (ne zaboravljam veliki uspeh agilne uprave da isplata bude na 12 mesecnih rata) da sedi na klupi, onda stvarno...

Link to comment

Ni Kanga ni Donald (za njega mi je zalije) nece docekati avgust u timu, posto ce biti prodati verovatno vec posle revansa.

 

Bas me zanima kako ce se snaci sutra Donald i Jovicic...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...