Jump to content

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Crveno-beli su sa beogradskom aerodroma krenuli oko 15 časova, a na putu do Pavlodara iz očekuje pauza u Rusiji u Samari posle tri i po sata, zbog dosipanja goriva.

Odlaganje leta dodatno će otežati posao crveno-belima jer će u Kazahstan stići u kasnim večernjim časovima po našem vremenu, a utakmica sa Irtišom u Pavlodaru je u četvrtak od 16 časova.

 

 

 

Dja Djedje je izgleda otisao iz Iritisa...

Link to comment

Nekada su putovali vozom (spavacim kolima) po dan-dva i igrali protiv jacih protivnika. Duze se putovalo do Firence, Mancestera i Barcelone nego do Pavlovdara.  I nisu samo presedali da se snabdeju gorivom, nego da promene voz.  No, ne moze seljak bez kuknjavu.

Link to comment

Nekada su putovali vozom (spavacim kolima) po dan-dva i igrali protiv jacih protivnika. Duze se putovalo do Firence, Mancestera i Barcelone nego do Pavlovdara.  I nisu samo presedali da se snabdeju gorivom, nego da promene voz.  No, ne moze seljak bez kuknjavu.

Оно јес’ временску разлику осећају само сисице. :fantom:

Link to comment

čemu taj nepotrebni cinizam

Dajte mi uvek poštenu patkometriju umesto ovog mrsomuđenja...''lol, protiv ovih je sve ispod 6:0 neuspeh'', ''igrao sam gg na vas, nemojte da razočarate, hihihi'' i sl. :dry:

 

Na stranu što ne volim mešanje sporta i kladionice, a i sumnjam da ovde generalno bilo koga vam kladioničarskog topika zabole ko je šta igrao i zbog čega...

Link to comment

Dajte mi uvek poštenu patkometriju umesto ovog mrsomuđenja...''lol, protiv ovih je sve ispod 6:0 neuspeh'', ''igrao sam gg na vas, nemojte da razočarate, hihihi'' i sl. :dry:

 

Na stranu što ne volim mešanje sporta i kladionice, a i sumnjam da ovde generalno bilo koga vam kladioničarskog topika zabole ko je šta igrao i zbog čega...

А и без тога нам сева што се објавио.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...