Jump to content

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Ja ne kažem da se čovek ne razume u fudbal, on ima sasvim opravdane zamerke na Kanginu nedisciplinu u igri i van nje, ali bih ja te mane istrpeo radije nego da gledam beskonačno dodavanje između dvojice vezista i vraćanje štoperima. Ili Kanga ili da držimo 0:0 do 65. minuta i ulaska Milijaša.

Ja bih zamenio kangu odmah ako bi nasli boljeg i normalnijeg, ali oni su tog boljeg nasli u causicu, sve dok ga mojkovac nije odveo u rusiju. Pa ako tako vide zamenu za kangu, onda je svakako bolje da ovaj ostane. Nervirao bi nas glupostima, ali bilo bi tu i dobrih lopti.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ne kažem da se čovek ne razume u fudbal, on ima sasvim opravdane zamerke na Kanginu nedisciplinu u igri i van nje, ali bih ja te mane istrpeo radije nego da gledam beskonačno dodavanje između dvojice vezista i vraćanje štoperima. Ili Kanga ili da držimo 0:0 do 65. minuta i ulaska Milijaša.

Covek potrosi 50 lopti po utakmici a na kraju sezone ima 15 asistencija. I sad mi kao treba tu nesto da mu se divimo... Daj, nemojte me zajebavati. Mangup je nabio sebi statistiku a ekipni rezultat kita na kvadrat. Jednostavno ne podnosim takve igrace...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Ja bih zamenio kangu odmah ako bi nasli boljeg i normalnijeg, ali oni su tog boljeg nasli u causicu, sve dok ga mojkovac nije odveo u rusiju. Pa ako tako vide zamenu za kangu, onda je svakako bolje da ovaj ostane. Nervirao bi nas glupostima, ali bilo bi tu i dobrih lopti.

 

   Otprilike, mada ne mora da bude bolji, isti takav sa više soli u glavi. Čaušić je lošija verzija Donalda, ili bolja Poletanovića, barem koliko sam ga ja gledao. I zašto trener cima Ruiza po dalekom Istoku kad je evidentno da ćemo pre igrati sa 10 igrača nego sa njim?

Link to comment

Tako reci, a ne da tu nesto jadno prozivas onako usput. Ti si meni ok za rsb standarde, boljeg nisu mogli da nam posalju.

Mada nemam pojma kada sam to komesarski uterivao politicku korektnost, za treceligaski cinizam si vec u pravu.

Koga zabole za sta sam ja tebi ok?

Link to comment

Covek potrosi 50 lopti po utakmici a na kraju sezone ima 15 asistencija. I sad mi kao treba tu nesto da mu se divimo... Daj, nemojte me zajebavati. Mangup je nabio sebi statistiku a ekipni rezultat kita na kvadrat. Jednostavno ne podnosim takve igrace...

 

   Legitimno. Doduše, malo je preterano tih 50 grešaka, a i druga bitna stvar, on je jedini u timu koji je sposoban da pređe igrača i stvori višak u sredini, to je ono što ne možemo da dobijemo beskrajnom razmenom pasova Donalda i Le Taleka/Jovičića/Lukovića. 

Link to comment

Kanga, Milijas i mozda Adzic su jedini koji mogu nesto kreativno da urade u ovom Zvezdinom timu.  Koliko god Kangina nedisciplina i odbijanje da doprinese u odbrambenim segmentima igre bili iritirirajuci i koliko god Milijas bio spor i mator, radije bih video njih u timu nego bilo kog od postojecih Zvezdinih veznih igraca. Kada su Milijas ili Kanga u timu, igra zivne i postane zanimljiva.  Kada nisu u timu, gledanje Zvezde je fudbalski "root canal".

Link to comment

Partizan iz prvog poluvremena večeras je primer kako će Zvezda izgledati ove sezone bez Kange. Everton i Kića Kosović su Jovičić i nekirandomlik iz plejade jalovih vezista koje imamo ili koje pikiramo. I to u najboljem slučaju.

 

Od početka ovo izgleda kao da Terza kopira prošlogodišnji Partizan, što je otprilike maksimum njegove stručnosti i kreativnosti. Pored ostalih poniženja koja nam je priredio

Zapeo je da dovede Pešića da mu on i Boaće glume Tavambu i Đurđevića, a da Rikardinjo kreira sa krila kao Leonardo. Da ne pričamo koliko je Rikardinjo tanak za to

 

Kanga je tu alternativa za Pešića, u zavisnosti od formacije, i mislim da nije realno da ostane u timu sa tom ulogom. A ni da uđe na jedno od dva mesta u sredini

Link to comment

Lozio se Terza da ce da dovede Markinjosa da mu bude Leonardo...

 

Sto se Kange tice, mi zapravo i ne zznamo sta on moze. Ovo sto BIli kaze je potpuno tacno. Sa takvom ulogom u timu i pola ucesnika ove rasprave bi nabilo 15 asistencija... ima Kanga dosta kvaliteta, od kojih su dobar sut spolja, solidan pregled igre  kreativnost svakako bolji. Problem je sto nema siguran pas i cesto neke dobre ideje zavrse u kontri protivnika. Kad se na to doda kurcobolja u odbrani gde bi bar pola svojih gresaka mogao da ispravi samo da ga ne mrzi, onda dodjemo do toga da je postao iritantan. 

 

Ako bi Miojevic uspeo njega da utegne u red, da igra za tim, to bi bilo veliko pojacanje. Ali nije on neki klinac a da se to lako promeni. Vec odnos na pocetku sezone gde je kasnio u dolasku i pored produenog odmora, govori da cemo slican film sa njim da gledamo.

 

Ako ga ne uvaljamo negde, onda ce Miloje morati ili da ga dovede u red, il da ga bije usranom motkom svaki put kad bude hteo da privatizuje ekipu... Slazem se da u ovom timu ima mesta, ali cu uvek radije da gledam malog Nikolica 60 minuta pa Miijasa jos 30, nego lika sa stavom da je CR7, a nije ni blizu toga cak ni u ovim nasim uslovima... 

Link to comment

Kako to mislis da i ostali tako igraju kao Kanga? Bezmudi Poletanovici, Causici, Gobeljici, i ostali nasi veznjaci koji cim prime loptu gledaju da dodaju najblizem do sebe ili unazad?

 

Jedini koji bi imao 15 asistencija je Milijas i to je to.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Pa da, jeste da oni ne znaju nista sa loptom, ali zato ne trose™ lopte poput kange vec igraju racionalno™ jer je fudbal kolektivni sport.

Link to comment

Ja bi volio da mi imamo bolje rješenje, ali realno ne vidim kako bez kange trenutno. Niti imamo približno dobrog igrača niti imamo neka taktička rješenja koja bi to mogla da nadoknade.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...