Jump to content

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ni Pavkov...

 

Шеф стручног штаба Црвене звезде Владан Милојевић одлучио је да на пут поведе 18 фудбалера. На списку су се нашли:

Филип Манојловић, Дамир Кахриман, Душан Анђелковић, Филип Стојковић, Вујадин Савић, Абрахам Фримпонг, Дамјан Ле Талек, Мичел Доналд, Урош Рачић, Ненад Милијаш, Гелор Канга, Бранко Јовичић, Џон Руиз, Славољуб Срнић, Немања Милић, Рикардињо, Лука Аџић, Ричмонд Боаћи, Вања Вучићевић.

Link to comment

Od pomenutih mozemo samo donalda da prodamo, jer on jedini valja, a samim tim bi jedio njega valjalo zadrzati. Kangu nek nikodije vodi kuci za dz, kad ga toliko ceni i postuje...

Cemu ta netrpeljivost koju emitujes u ovom kratkom postu? Pretpostavio bih da se dovoljno razumes u fudbal da mozes da shvatis da je kanga u ovom sastavu ubedljivo najbolji igrac zvezde, a ti ne samo da to ne shvatas nego se tu kao nesto i podrugljivo obracas.

Link to comment

Osim Ristića i Plavšića, odjavljeni Jovović i Luković, što je mislim greška, s obzirom na vezni red i da je Srnić jedan od sledećih za prodaju

Link to comment

Raspravljacu s tobom i kangom kad shvatite da fudbal nije individualni sport.

 

Edit @nikodije

Edited by Bright Billy
Link to comment

Pa kako individualan ako ima 15 asistencija? 

 

Preteruješ, iz nekog razloga si se uživeo u koncept

Edited by levi
Link to comment

Partizan iz prvog poluvremena večeras je primer kako će Zvezda izgledati ove sezone bez Kange. Everton i Kića Kosović su Jovičić i nekirandomlik iz plejade jalovih vezista koje imamo ili koje pikiramo. I to u najboljem slučaju.

Link to comment

Bili, levi i ima tu jos dosta ljudi. Na zalost, ti nisi jedan od njih. Ti si medju boljima u u komesarskom uterivanju politicke korektnosti i treceligaskom cinizmu. Jbg, tako je kako je, svako ima svoju ulogu...

Link to comment

Bili, levi i ima tu jos dosta ljudi. Na zalost, ti nisi jedan od njih. Ti si medju boljima u u komesarskom uterivanju politicke korektnosti i treceligaskom cinizmu. Jbg, tako je kako je, svako ima svoju ulogu...

Tako reci, a ne da tu nesto jadno prozivas onako usput. Ti si meni ok za rsb standarde, boljeg nisu mogli da nam posalju.

 

Mada nemam pojma kada sam to komesarski uterivao politicku korektnost, za treceligaski cinizam si vec u pravu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Pa sta je bre sad ovo, na ppp se samo bili razume u fudbal i njegovu kolektivnost

 

   Ja ne kažem da se čovek ne razume u fudbal, on ima sasvim opravdane zamerke na Kanginu nedisciplinu u igri i van nje, ali bih ja te mane istrpeo radije nego da gledam beskonačno dodavanje između dvojice vezista i vraćanje štoperima. Ili Kanga ili da držimo 0:0 do 65. minuta i ulaska Milijaša.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...