Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Protiv Florijane smo igra sa 2 zadnja vezna. Miloje je kanta...

To je u genotipu jugo-fudbala kpogotovo u medjunarodnim utakmicama; da se "ne srlja, da se odigra pametno".  Sto u prevodu znaci usporiti i ubiti igru, pa ako moze nesto da se izmuva na vic ili gresku protivnika puna kapa.  Cak i kada su imali kvalitetne igrce i jake timove, jugo-treneri su uglavnom birali opciju umtrtvljivanja i kavrenja igre umesto napadacke. 

Link to comment

To je u genotipu jugo-fudbala kpogotovo u medjunarodnim utakmicama; da se "ne srlja, da se odigra pametno". Sto u prevodu znaci usporiti i ubiti igru, pa ako moze nesto da se izmuva na vic ili gresku protivnika puna kapa. Cak i kada su imali kvalitetne igrce i jake timove, jugo-treneri su uglavnom birali opciju umtrtvljivanja i kavrenja igre umesto napadacke.

hvala ljupku sto je sledio tu skolu :fantom:
Link to comment

Ovaj najnoviji član magacina je jubilarni deseti potpis u ovom prelaznom roku.

 

Bez publike u revanšu.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

hvala ljupku sto je sledio tu skolu :fantom:

Da nije sledio tu skolu, Zvezda bi nakatala Olimpik kao sto je nakantala Kolo-Kolo.  Ovako, to finale KES ostace upanceno kao jedno od najslabijih po kvalitetu prikazane igre.  A Zvezde, kao evropskog prvaka, ce se se malo ko secati osim zvezdasa.

Link to comment

Ovo je bilo baš skromno od Irtiša. Ni blizu onom Černomorecu npr koji nas je preslišao, pa čak ni Kairatu.

 

Šteta što ne igramo malo kasnije, verujem da bi ih prošli bez većih  problema da se igra najesen, ali jbg

Link to comment

srecom pa smo mi zvezdasi, te nam je ta titula mnogo vaznija od cinjenice po cemu ce ljubitelji fudbala sirom planete pamtiti tu tekmu :)

 

salim se ja malo, ali se sustinski slazem sa vama

Edited by pbg12345
Link to comment

Ovaj najnoviji član magacina je jubilarni deseti potpis u ovom prelaznom roku.

 

Bez publike u revanšu.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Izgleda da ce samo severna tribina biti zakljucana.  Nadam se da posle zakljucavanja izgube kljuc. 

Link to comment

Izgleda da ce samo severna tribina biti zakljucana. Nadam se da posle zakljucavanja izgube kljuc.

Izgleda da je tako.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Mi Zvezdaši volimo da idemo iz krajnosti u krajnosti

 

Bitno je da smo ugravirani na peharu, a ljubitelji fudbala imaju druge naše utakmice da pamte iz te sezone

Link to comment

Ma naravno da je bitno, makar do te gravure doslei na guzovima.  Ali meni ce uvek u lepsem secanju ostati takmica u Tokiju.  Sa desetoricom igraca, napadacki i majstorski do ubedljive pobede. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...