Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Moj avatar se odnosi na Zvezdu, a ne na debile sa severa.

 

Ono sto ja znam i sto sam cuo od likova koji imaju dobre informacije je da je Samardzic bio jedan od opcija i da se odustalo jer su nasli bolje. E sad, da li je bilo pritisaka pomenutih debila, to je vrlo moguce, a da su zato odustali, u to vec nisam siguan 100%

Nema vise razlike izmedju Severa i Zvezde.  Zvezda je njihova prcija a oni ideolozi klupske politike.  Ako vam je do Zvezdinog grba, mozete da stavite neku drugu verziju a ne ovu kojom se promovise sever.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo ljudski te pitam, kako te nije sramota?

Zvezde? Da jeste me sramota Zvezde u mnogim situacijama i ako se pokaze kao tacna, bice me sramota i da je razlog nacionalne prirode zasto Samardzic nije dosao.

Link to comment

Zar nije u Zvezdinom kosarkaskom timu igrao bosanski musliman koga nacingeri nisu voleli?  Zar nije u juniorima Novog Pazara igrao neki vrlo talentovan momak (Djerlek ili tako nekako) koga je Zvezda prvo htela da dovede pa pod pritiskom nije a on je iz Pazara, preko OFK-e presao u Partizan?  Moguce je da su vesti u vezi Samardzica pogresne, ali bilo je u proslosti toliko slicnih slucajeva da verodostojnost nije upitna.

Link to comment

Da mi je znati koji je to bolji.

Samardzic je dokazano dobar igrac.

Sramota je, i to velika, da se o ovakvim stvarima uopste i raspravlja.

Link to comment

Zvezde? Da jeste me sramota Zvezde u mnogim situacijama i ako se pokaze kao tacna, bice me sramota i da je razlog nacionalne prirode zasto Samardzic nije dosao.

Nije nacionlne, nego nacionalisticke ili bolje reci nacisticke.

Link to comment

Ne fudbalske stvari iz RSB twita , interpretiras kao nasli su boljeg igraca. Zanimljivo...

Tvit je obrisan, a napisao sam vec da imam drugacije informacije od te i ogradio se vise puta posto ne znam sta je zaista istina.

Link to comment

Slazem se, odmah.  Samo se bojim da kad' podviknu ljuti Pavlodarci da ne bude tutanj.

Kako ono bese, boj se ovna, boj se govna...

Link to comment

Nisam hteo da insajderisem ali posto se povela ova prica... Moj rodjak je bas dobar prijatelj sa Samardzicem, juce sam ga pitao da li je istina da ovaj dolazi u Zvezdu i rekao je da nije, da ga niko nije zvao iz kluba a da ne bi dosao ni da su ga zvali.

 

Zasto su ovi sa RSB napisali to na twitteru pojma nemam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...