Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, porucnik vasic said:

Овај Келн је играчки слабији и од Краснодара и од БАТЕ-а и од другог тима Арсенала.  Не треба да се се потцени, него удри мушки, и да их победимо. 

Verovatno, ali nije slabiji od Backe, Napretka ili Spartaka, timova koji su namucili Zvezdu.  Oni kazu da dolaze u Beograd da pobede, a to kod Nemaca znaci da ce juriti do poslednjeg minuta utakmice na pobedu.  Bice tesko, ali ja se nadam da ih Zvezda pobedi i da na terenu ostavi poruku da je Kelnovci pamte u godinama koje dolaze. 

Link to comment

nema mnogo veze kvalitet sastava kelna sa ekipama backe, spartaka, itd

potpuno drugacije utakmice, sa drugacijim motivima, pripremom, na kraju i sasvim drugacijim timom kojim ce se zvezda suprostaviti

 

dobra i najbitnija stvar je da sve zavisi od zvezde. situacija u kojoj zvezda sve drzi u svojim rukama , pred poslednje kolo koje igra na svom stadionu jeste situacija koju bi smo svi mi potpisali pred pocetak grupne faze

 

ono sto nije dobro je sto su protivnici nemci. slabo tu sta menja cinjenica da ne dolaze u najboljem sastavu
zvezda koja je pre manje od godinu i po dana ispadala u prvom pretkolu u kazahstanu i to ubedljivo sa dva poraza, danas je u situaciji da je favorit protiv jedne ekipe iz bundeslige. nestvarno. jesu tu ulogu favorita i zaradili igraci zvezde, ali to je ujedno i ono sto nam moze predstavljati teret

bilo bi jako jako dobro, ako zvezda uspe da da gol u uvodnih 15-20 minuta utakmice. koliko god miloje trazio strpljenje ipak je najizvesnije da ce zvezda nosena publikom to otvaranje odigrati ofanzivno. uvek je bitno i lepo dati gol na pocetku, ali ovaj put to ima dodatnu tezinu. ako nemci budu drzali i rezultat i igru u svojim rukama, ne pise nam se dobro

Link to comment

Koliko je sve u Zvezdinim rukama, toliko je i u Kelnovim.  To sto Zvezda igra u Beogradu je po meni vise smetnja nego prednost za Zvezdu.  Pritisak je veliki, navijaci ne umeju da nose tim (teraju neku svoju priredbu sa nacional-politickom agendom).  Uostalom, Zvezda je bolje igrala na strani u LE nego kod kuce.  Ja se nadam da Zvezda pobedi, ali nisam preveliki optimista.  Poslednjih nekoliko "istorijskih" utakmica je redovno omanjivala upravo na domacem terenu (Dinamo Kijev, Glazgov Rendzers, Ludogorec).  Nadam se da ovaj put pobedi.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Ali smo isto tako dobijali Spartu i Krasnodar u jednako istorijskim utakmicama kao sto je Rendzers ili Dinamo Kijev... Ova Zvezda nema srpski mentalitet, potpuno igra drugacije od srpskih timova, organizovana je, takticki vrlo pismena, ofanzivna, strpljiva... sve ono sto srpski timovi nisu, pogotovo u Evropi.

 

Imamo dobre sanse da prodjemo dalje, sve je u nasim rukama, ali sta god da se desi, ovo sto su do sada uradili Milojevic i njegov strucni stab, zajedno sa igracima je istorisjki podvig, dostojan nekadasnje Zvezde.

Link to comment
45 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Majke mi, ako još jednom neko pomene 'njemci su' kao argument za bilo šta..

Пази он то тера као Шваба тралала:laugh:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...