Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Meni igrac utakmice Frimpong, kako je hendlovao pritisak same utakmice (a i nepoverenje publike), gomilu puta je mrtav ladan resavao situacije gde bi 9/10 ostalih drknulo loptu u kukuruz, ovi ne bi dali gol nedelju dana da nije svabo usr'o. 

 

+1, mislim da sam ga već branio 2, 3 puta ovde, priča se o njemu kao da je klasično debilo i nemač pojma, danas je imao doktorske reakcije. 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1, mislim da sam ga već branio 2, 3 puta ovde, priča se o njemu kao da je klasično debilo i nemač pojma, danas je imao doktorske reakcije. 

 

Nije Frimpong ni bolji ni gori igrac nego sto je bio juce. Jednostavno kad imas trenera koji ume da dobro postavi igru i dobru atmosferu u ekipi onda ti ne trebaju famozni stoperi za kojima se godinama kuka, dovoljni su ti i Frimpong i Vujadin Savic, pa makar igrao i protiv tako dobrih igraca kao sto su Samolov, Vanderson, Klasen ili Pereira. Isto vazi i za Stojkovica koji je prosecan igrac a veceras je, kao i dvojica stopera, odigrao perfektno.

 

Milojevic je opasno izjebao Salimova ovom postavkom. Kljucni igraci koji su zatvorili Krasnodar bili su mu Milic i Srnic koji su bukvalno sve stigli da zatvore ispred odbrane i istrcali boga oca, njih dvojicu je zrtvovao da bi ova trojica napred, Kanga, Boaci i Radonjic igrali sa vise slobode i pravili brejkove po par minuta da se odmore. Ovoga puta smo potpuno zaustavili Gazinskog koji nam je mnogo problema pravio na prvoj utakmici i pustali Kaborea koji nije takav profil igraca da mrljavi s loptom. Na kraju nas je malo poremetilo kad je presaltao Grankvista u napad da proba s cuvenom Pizonovom "Miladinovic taktikom" ali to je vec bilo cisto bunarenje koje je moglo da im se obije o glavu da ovaj idiot od sudije nije prekinuo kontru 3 na 1 i dosudio potpuno sumanuti faul Savicu u skoku. Gobeljic je dva puta onako fino ispao kao iz voza ali to je vec stvar individualnog znanja, s ovako skromnim timom ne moze se odigrati utakmica bez greske. Ispostavilo se da nas je pogledala sreca s povredom Ristica jer jedino on u ovom timu Krasnodara ima prangiju da sutem razbije tu plicu formaciju u odbrani koju smo igrali.

 

Realno smo ih u prvom poluvremenu nadigrali, u drugom smo se posle Kanginog gola uglavnom bavili opstrukcijom igre i trosili vreme. Da sudija nije zakuvao s onim idiotskim penalom, drugo poluvreme bi od gola do kraja zapravo bilo poprilicno dosadno. Mi neambiciozni ali disciplinovani i skoncentrisani pozadi, oni jalovi. Ocekivao sam vise od Krasnodara nakon prve utakmice, kakav god da je bio teren to ne moze biti izgovor za citavih 80 minuta apsolutno nicega i 20 minuta "nabacoljki" pa ako prodje, prodje.

 

Ceo Zvezdin tim je danas odigrao zaista dobro o cemu govori i rezultat, ovakve ekipe se ne pobedjuju ako nisi na maksimumu onoga sto mozes. Od Borjana koji je danas bio fenomenalan i na kraju skinuo onakav zicer pa do Boacija koji je cistim hustle-om izvukao onu loptu i dodao Milicu posle cega smo dali prvi gol. Bar pola tima je odigralo prakticno bez jedne jedine greske.

Edited by harper
Link to comment

Šta da stavim za Radonju i Gobelju?

Za Radonju ti je valjda sada jasno :)

Dok se igrala utakmica Rusi su od sansi imali dva suta nakon taktickog ispadanja Gobeljica po boku i to je sve sto su uradili. Onda je ovaj kreten svirao penal i zamalo nas izbacio, da ne bese Borjana da skine onu loptu (i tada je izgleda bio ofsajd). Odigrali smo generalno odlicnu utakmicu dok smo imali snage i dok je Rodic bio na terenu, bukvalno nam nista nije prolazilo do gola. Kad imas trenera onda moze i Vujadin, i Zule, i Frimpong a da ti odbrana izgleda zajebano.

 

Kanga je izgleda resio da ostane, na to mi je licila njegova gestikulacija prema Milojevicu posle onog spektakularnog gola koji je zabio.

Odbio 600 somica platu. Videcemo da li grupna faza nesto menja.

Sudije su u obe utakmice napravile kardinalne greske koje su uticale na rezultat. U prvoj utakmici nije priznat regularan gol Ristica sto je omogucilo Zvezdi da se vrati u utakmicu. U drugoj utakmici, sudija je dosudio nepostojeci penal i time otvorio sansu Krasnodaru da izjednaci. Nepravde su se potrle i Zvezda je prosla jer je u dve utakmice odigrala bolje protiv objektivno talentovanijeg tima.

 

U sledecoj UEFA utakmici pauzira Borjan sto je prilican hedikep. Branice Supic ili Kahriman. Danas je rezervni golman bio (iznenadjujuce) Supic.

Zar nije Supic bio iza gola na severu? Cini mi se kad je Kanga slavio gol da je Supic bio tamo sa Le Talekom i ostalim igracima van protokola?

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

Link to comment

Momci zasluzili :ziga:

 

Gaylor je Piksi sa ultra siromasne i propale. Treba fino da mu plate. Kad su mogli mojkovacko govedo da caste sa 50 tisuca evra mesecno nizasta mogu i Kangu kojeg ce Calasan da istetovira veceras jem njemu ide vecina od 2.6 miliona zaradjenih veceras.

 

Sudija dao sve od sebe al kad nece onda nece. Da bog da Merkelovu sanjano svaku noc. Golu.

 

Terzic ako rasproda ovo, treba ga izvuci iz Vucicevog supka i zapaliti. Ovi momci zasluzuju jos 6 evropskih utakmica zajedno da odigraju a uz malo srece u zrebu moze i koji bod da se doda na nas ultra siromasni koeficijent.

Link to comment

U, bas ga lepo usio Radonjic. Nisam gledao prvo, u drugom poluvremenu od strasnih Rusa sam video jedno veliko nista. I to ne sto su oni sad neki djoka od ekipe nego sto su odradjeni najrutinskije moguce. Potpuna nemoc, u svakom trenutku je po jedan Zvezdin igrac bio bas tamo gde bi lopta mozda mogla da prodje. Zajeban je Miloe.

 

Utisak veceri su ipak, na obe utakmice, sudije, dva brata rodjena. Kakva dva diletanta, svecom da ih trazis. 

Link to comment

Termini Lige Evrope

 

1. kolo - 14. septembar
2. kolo - 28. septembar
3. kolo - 19. oktobar
4. kolo - 2. novembar
5. kolo - 23. novembar
6. kolo - 7. decembar

 

Utakmice se igraju od 19 i 21h.

 

Ova Zvezda moze da igra sa bilo kojim timom, jedino ne bih voleo Olimpik iz Marseja zbog Barija...

Link to comment

Za Radonju ti je valjda sada jasno :)Odbio 600 somica platu. Videcemo da li grupna faza nesto menja.Zar nije Supic bio iza gola na severu? Cini mi se kad je Kanga slavio gol da je Supic bio tamo sa Le Talekom i ostalim igracima van protokola?

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

Moja greska.  Kahriman je bio rezervni golman a Supic je bio medju igracima koji nisu bili u protokolu za utakmicu.

Link to comment

Termini Lige Evrope

 

1. kolo - 14. septembar

2. kolo - 28. septembar

3. kolo - 19. oktobar

4. kolo - 2. novembar

5. kolo - 23. novembar

6. kolo - 7. decembar

 

Utakmice se igraju od 19 i 21h.

 

Ova Zvezda moze da igra sa bilo kojim timom, jedino ne bih voleo Olimpik iz Marseja zbog Barija...

Zasto?  Ovaj put bi Zvezda igrala napadacki.

Link to comment

Da se ne bi rusila legenda o Bariju.

 

Sad se pamti Milan, ali ne onaj sa maglom, nego onaj gde je pola tima jurilo Inzagija za autogram...

 

Predlazem da se ne otvara novi topic za LE... Dimitrije je srecne ruke, nek bude sve ovde :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...