Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Meni je najveci highlights ona promasena sansa Lea kod 1-1. Pa dal je moguće da onakva klasa promasi onako nesto.Ispostavilo se da je ovaj promasaj i odlucio ovaj dvomec

Edited by Cash
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Everton me je strašno razočarao. Mnogo grešaka je pravio, otvarao im kontre skoro isto kao i kosović.

 

Everton je bio najgori večeras, po meni. Neshvatljivi problemi sa kontrolom lopte, kao neki igrač zonaša. Plus je drektno kriv za prvi gol. Kosović za nijansu bolji, ali nikako za prelaznu ocenu. Moguće da je to njihov maksimum pri sudaru sa solidnom Evropskom ekipom.

Link to comment

Meni je najveci highlights ona promasena sansa Lea kod 1-1. Pa dal je moguće da onakva klasa promasi onako nesto.Ispostavilo se da je ovaj promasaj i odlucio ovaj dvomec

Dvomec odlucila? :D

Link to comment

 

Ne nih da zvuči ružno, ali sad posle svega, nekako mi je utisak da su nas naprosto odradili

ovo je bilo ključno večeras. iskustvo, iskustvo, iskustvo. odlično su nas prostudirali videli gde smo najtanji tj najjači, a kako poseduju kvalitet bili su u mogućnosti da nas tu zatvore i to je to. prevashodno mislim na isključivanje evertona sa utakmice. nije on imao loš dan, jednostavno mu igrači olimpijakosa nisu dopustili da bude naša pokretačka snaga na sredini. lijunardo ima snage za maksimum 70 min. i to se negde i poklapa sa onim njihovim drugim golom, tad smo stali i to je bilo to od nas za večeras. treći gol su nam uvalili na klasično neiskustvo, golmanu alal vera kako je prodao foru, svi su očekivali izležavanje i krađu vremena a ovaj je sevnuo kontru i iz tri poteza su nas dokusurili. 

 

nisam razočaran, mislim da ima mesta za napredak, ali je za to potrebno vreme da glavni igrači uđu u formu.

 

biće to ok u ligi evrope, tu nam je i mesto

Link to comment

Ne znam sta bih rekao posle ovakvog poraza, kao i uvek protiv nekog jaceg protivnika. Samo Partizanu moze da se desi da dobije 3 gola iz 4 suta protiv nekog jaceg rivala. Mozda smo prethodnih godina protiv Anderlehta, Njukasla, Steaue ispucali tu srecu... 

Olimpijakos je igracki dosta jaci tim, ali dokle vise te gluposti kao naprimer danas Evertona. Da bi se dobio duplo jaceg protivnik mora da se iskoristi ona sansa kao sto je imao Leonardo za 2-1 i uz to da protivnik promasi bar 2-3 zicera, a ne da neki Ben daje gol kakav ne bi dao iz 20 pokusaja.

Sudiji sam psovao majku celo drugo poluvreme, niko mi ovako nije digao pritisak jos od Gurovica dok je igrao za Zvezdu :D

Edited by El Patron
Link to comment

 

 

iako mislim da bi nas oljustili u svakom slucaju.

Nisam siguran u ovo sto si napisao.Nema teorije da bi preokrenuli meč mozda bi dosli do 2-2.

Link to comment

Kosović i Everton su izgubili mnogo lopti u sredini, poklanjali im, to je tačno to. Kosović je bio borben ali je prosto premekan za ovakve utakmice, a Everton je prosto fejlovao. 

 

Odbrana je opravdala svoj renome.

 

Tavamba najbolji kod nas, Leo zablista na trenutak pa ga nema, Đuka borben ali bez mnogo efekta. 

 

Šteta što smo im poklonili golove, ali jebiga, sami smo krivi.

Link to comment

ako se nađemo ispod crte u žrebu, dolaze u obzir i protivnici kvalitetniji od Olimpjiakosa. tu bi prolaz bio ravan čudu.

da se ne lažemo, nemamo ekipu za ozbiljnije učešće u Evropi.

ovakve filmove ćemo gledati puno narednih godina, samo sa nekim drugim glumcima. nema tu neke neizvesnosti.

dok se ne desi kopernikanski obrt. ako se ikada desi.

Link to comment

ma mislim sveukupno. kapiram da bi izjednacili, i to je to.

 

meni je utisak nedelje strah da, kad ode leonardo, necemo imati igraca sa makar pedeset posto uspesnosti prilikom centarsuta, tako da ni tulumba nece biti do kraja iskoristen.

Link to comment

I pored svega i dalje verujem da mozemo do pobede 4-2 u Atini.

 

Znao sam da ce Cirkovic odigrati dobro, bas zato sto su svi ocekivali neki kiks od njega, a i on skoro uvek dobro igra te vazne utakmice. Da je Djukic postavio neki bunker mozda smo i mogli do nekog neresenog, ali nemam sta da mu zamerim, bolje ovako nego da smo pukli 1-0, a branili se celu utakmicu. 

 

Ovi sto po netu teraju Djukica, a prizivaju Nikolica koji bi kao 100% izbacio Olimpijakos, nemam reci. Nek je srecno Celavom u nikad jacoj Madjarskoj ligi i da se ne vraca u Partizan kad ga teraju iz Videotona...

Link to comment

Da je ostalo 1-2 ko zna ovako 1-3 je ipak previse. Odradice nas Grci slicno ko i ovde bice 2-0 i to je to. A onda dajte nam taj Celtic več jednom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...