Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

ma nije nezaslužena pobeda Olimpijakosa, prosto su pojedinačno mnogo kvalitetniji tim na svim pozicijama. mi smo se trudili, svaka čast momcima, ali prosto nemamo kvalitet. a u drugom ne znam šta se desilo sa Leom, bojim se da su ga saigrači bojkotovali, a tako se nije moglo bolje.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Po cemu to merite zasluzenost i nezasluzenost rezultata utakmice.  Posle dobrog 1. poluvremena i dobrog otvaranja u 2. poluvremenu, Partizan je ispustio kontrolu igre i dozvolio Olimpijakosu da se vrati u igru.  A zatim Partizanova igra se raspala; umesto da kreiraju igru, Partizanovci su trazili prilike za carku, tucu i provokacije.  Dobili su ono sto sledi takvim timovima.

Link to comment

U drugom poluvremenu kao da je teren bio nagnut na desnu stranu pa je svaka lopta išla kod Vulićevića i Jankovića. Šteta, Leo bio baš raspoložen u prvom.

 

Tamo ih dobijamo 1:0

Link to comment

Ja ove naše timove pogledam samo u julu i avgustu. Sa tom opaskom na umu, čini mi se da je Partizan bio prilično dobar, nekoliko interesantnih igrača. Izgubili su (previsoko) od tek za nijansu boljeg protivnika tj većih rutinera. 

 

Partizan bi bio bolji, možda čak i večeras ostvario bolji rezultat, da su većina njihovih igrača više razmišljali o tome kako da daju gol umesto kako da padnu i isfoliraju penal, vrše pritisak na sudiju i sl. Ali to je već duga priča.

Link to comment

Ne moze mnogo da promeni.  Partizanova igra zavisi od Leonarda, a on kao da vise nije na terenu.  Igru vodi igrac br. 10, a on nije Leonardov kalibar.

A tog istog leonarda ekipa kao da je bojkotovala. Lopta non-stop gurana na drugu stranu.

Steta stvarno...greota da napad ispasta zbog ovako shuplje odbrane.

Link to comment

Ne može se sa ovakvim drvetima u odbrani ništa...

Pa jel teško da se isprse za jednog kao ovaj Odjidji... Šta god je odbrana Olimpijakosa zasrala ovaj je vadio

Link to comment

Dobro sad je barem jasnije sto smo Ostojica kupili kao tridesetogodisnjaka iz Cukarickog... Drugi gol niizcega prelomio utakmicu

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

odbrana jeste očajna, ali sredina nam je mnogo veći problem

 

edit: oni će samo biti uigraniji u drugoj utakmici, a ne znam šta mi uopšte imamo da uigravamo osim Sume.

Edited by aram
Link to comment

Ja nisam siguran da su Oli. zatvorili Leonarda.  Jednostavno, igru je preuzeo igrac br. 10 (Jovanovic?) a Leonardo, kada nije taj kome se dele lopte, postaje nezaiteresovan i beskorisan (kao Kanga u Zvezdi).  Njegov jedini vidljiv ucinak u 2. poluvremenu je zuti karton, i to ne zbog pozrtvovanosti, vec zbog carke na terenu u koju je Leonardo uleteo sa vise entuzijazma nego sto ga je pokazao u igri. Sada ce ponovo da daje glupe izjave, moli se i zahvaljuje Bogu i preti upravi.  Bube u glavi su njegov najveci problem.

Link to comment

odbrana jeste očajna, ali sredina nam je mnogo veći problem

 

Kosović je problem. Zna on dosta i vredi naročito u tranziciji, ali dečko ako hoćeš da igraš DMF, moraš u oba pravca. Probadali su nas kao šilo.

Edited by April
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...