Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Povredila su im se 2 igraca, Bertone i Benito levi bek, ne znam da li ce biti spremni do cetvrtka.

 

Evo i utakmice Dinama, ne bi me cudilo da ih namuci Skenderbeg.

 

Edited by El Patron
Link to comment

 

Ovde imate detaljnije meč sa Luganom, sa svim šansama. Lugano je stvarno očajna ekipa. Veštačka trava nam sigurno neće predstavljati problem jer redovno igramo protiv Voždovca na krovu tržnog centra. Dobar je Young Boys ali nismo ni mi bez šansi. 

Broj 6 u njihovoj ekipi (Leonardo Bertone, zadnji vezni, 23 god. standardni u prvih 11)  je iskrivio zglob desne noge na 3:45. nije mogao da nastavi igru.

Jangeri su stvarno dobra ekipa, pogotovo ofanziva. Najopasniji je Jean-Pierre Nsame kojem ne treba ostaviti ni milimetar protora. opasan egzekutor. Tu su Roger Assale i naš Sulejmani koji izvodi uglavnom sve prekide. Opasni su dosta po bokovima, Vulićević i kosati Miletić će imati mnogo posla.

Odbrana im je dosta ranjiva tako da cenim da će biti dosta golova. Nadam se više u njihovoj mreži. :) 

Link to comment

Iskopirati igru Tuna ili CSKA i neće biti problema.  :fantom:

 

 

Koga mrzi da gleda celi meč, golovi su pali u 12., 23., 43. i 69.minutu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=B2HcdfPKeoU&t=

 

https://www.youtube.com/watch?v=_HESKUyHavk

 

Veoma loše brane prekide. Korneri i centaršutevi su za njih pakao. :D

To se najbolje vidi u meču protiv Tuna. Takođe se mogu probiti i po sredini duplim pasom, kombinacijama. Pokretni su kao šifonjeri iz 1956. godine. 

Naša najveća šansa u odbrani je igrač sa brojem 24 - Kasim Nuhu. Neverovatan broj grešaka pravi, loše se postavlja, lako ga je pretrčati, dao je autogol glavom protiv cska u švajcarskoj. Igra na pozajmici iz Majorke već drugu godinu.

Loš je i onaj kosati univerzalni odbrambeni sa brojem 43 - Kevin Mbabu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

Ovde imate detaljnije meč sa Luganom, sa svim šansama. Lugano je stvarno očajna ekipa. Veštačka trava nam sigurno neće predstavljati problem jer redovno igramo protiv Voždovca na krovu tržnog centra. Dobar je Young Boys ali nismo ni mi bez šansi. 

Broj 6 u njihovoj ekipi (Leonardo Bertone, zadnji vezni, 23 god. standardni u prvih 11)  je iskrivio zglob desne noge na 3:45. nije mogao da nastavi igru.

Jangeri su stvarno dobra ekipa, pogotovo ofanziva. Najopasniji je Jean-Pierre Nsame kojem ne treba ostaviti ni milimetar protora. opasan egzekutor. Tu su Roger Assale i naš Sulejmani koji izvodi uglavnom sve prekide. Opasni su dosta po bokovima, Vulićević i kosati Miletić će imati mnogo posla.

Odbrana im je dosta ranjiva tako da cenim da će biti dosta golova. Nadam se više u njihovoj mreži. :)

 

I redovno gubite :D (mislim na blizance)

Edited by borris_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...