Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

Sviđa mi se izjava onog lika iz Skendera. Podseća na izjave koje je davao onaj Điđi Miđi pred dvomeč sa Steauom, tako da tu vidim ili 6 bodova i plitak potok, ili dugotrajnu diskvalifikaciju nakon neke epohalne svinjarije koju će 20 hiljada (da se ne lažemo) majmuna napraviti u Beogradu.

 

Kiev će nas odučiti od fudbala a veseli mladići su nepoznanica. U suštini, sve se vrti oko dvomeča sa njima. Jednom njih i dvaput ove što im nismo dovoljno atraktivni, to je 9 bodova.

Upravo. Sa Skenderbegom samo mirno, dobicemo obe, za njih je to "vise od igre", neka ih. YB mozemo ovde da bijemo, ali tamo...realno, bod bi bio veliki uspeh.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

znao sam da su izbacili dinamo zg, a tek sad vidim da su u prethodnim kolima izbacili kairat i mladu boleslav. bogme to su tri vrlo ozbiljna skalpa™. krenuli su od prvog kola, i valjda su jedini klub, uz zvezdu, koji je stigao do grupa krenuvsi od prvog kola.

Edited by Nikodije
Link to comment

znao sam da su izbacili dinamo zg, a tek sad vidim da su u prethodnim kolima izbacili kairat i mladu boleslav. bogme to su tri vrlo ozbiljna skalpa™. krenuli su od prvog kola, i valjda su jedini klub, uz zvezdu, koji je stigao do grupa krenuvsi od prvog kola.

Fanaticni mediokriteti, mnogo trce i znaju da se brane. Ipak, slomice ih ocekivanja van fudbala u dvomecu sa nama.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Mlada Boleslav nije ozbiljan skalp. Kairat nisam pratio, ne znam kakvi su sada.

 

pa sad... verujem da su svakako bolji od npr. zaglebja kojem vi niste dali gol u 180 minuta. iz vizure srpskog i albanskog fudbala to jesu tri ozbiljna skalpa.

 

neke bodove ce sigurno otkinuti i u grupi.

Link to comment

Bilo bi teze sa Skenderbegom po kup™ sistemu, ovako ocekujem da ce igrati otvorenije. Lakse cemo da dobijemo u Albaniji. Super je sto smo ih izvukli taman da vidimo da li je mandrilizam barem malo suzbijen.

 

strepnja mi je dublja od nade. pojavice se vec neki mandrilpatriota (ili vise njih, verovatnije) koji ce da oslobadja kosovo na fudbalskoj utakmici.

 

sto se sportskog segmenta tice, tezak smor od grupe ali imamo sanse da prezimimo.

Link to comment

strepnja mi je dublja od nade. pojavice se vec neki mandrilpatriota (ili vise njih, verovatnije) koji ce da oslobadja kosovo na fudbalskoj utakmici.

 

sto se sportskog segmenta tice, tezak smor od grupe ali imamo sanse da prezimimo.

To je uvek moguce, ali neka heroji™ sa juga jure takve pacijente. Nemam dilemu da ce sve biti ok, samo ako se bude htelo™, imamo sever kao primer.

Link to comment

To je uvek moguce, ali neka heroji™ sa juga jure takve pacijente. Nemam dilemu da ce sve biti ok, samo ako se bude htelo™, imamo sever kao primer.

 

nisam siguran da je dovoljna lepa rec i htenje™, mora da padne i neka sinekura vidjenijim grobarima. ako vec uzimamo sever kao primer.

Edited by Nikodije
Link to comment

tu nema kome da se ponudi. od slučaja taton je jedna grupa(alkatraz) prilično dezintegrisana, ubistvom saleta mutavog su ovi što su preuzeli vlast obezglavljeni. sad i da hoće da ponude neki tender™ nemaju kome. ovaj ekces na olimpijakosu je delo slobodnog strelca sa istoka :isuse:

meni deluje da prevlast kakvu takvu na jugu trenutno drže ngo tipa 1389, obraz i slični tj šta je od njih preostalo

Link to comment

nisam siguran da je dovoljna lepa rec i htenje™, mora da padne i neka sinekura vidjenijim grobarima. ako vec uzimamo sever kao primer.

Jasno. Na zalost.

Link to comment

tu nema kome da se ponudi. od slučaja taton je jedna grupa(alkatraz) prilično dezintegrisana, ubistvom saleta mutavog su ovi što su preuzeli vlast obezglavljeni. sad i da hoće da ponude neki tender™ nemaju kome. ovaj ekces na olimpijakosu je delo slobodnog strelca sa istoka :isuse:

meni deluje da prevlast kakvu takvu na jugu trenutno drže ngo tipa 1389, obraz i slični tj šta je od njih preostalo

 

da, sever je za razliku od juga uvek imao vojnicki ustroj i jasnu hijerarhiju, stoga ga je lakse bilo iskontrolisati.

Link to comment

tu nema kome da se ponudi. od slučaja taton je jedna grupa(alkatraz) prilično dezintegrisana, ubistvom saleta mutavog su ovi što su preuzeli vlast obezglavljeni. sad i da hoće da ponude neki tender™ nemaju kome. ovaj ekces na olimpijakosu je delo slobodnog strelca sa istoka :isuse:

meni deluje da prevlast kakvu takvu na jugu trenutno drže ngo tipa 1389, obraz i slični tj šta je od njih preostalo

Pravio je i jug gluposti protiv Buducnodti i Olyja, bavio se politikom™. Uostalom, neka Vucela pokrene svoje drugare sluzbenike™ da rese to pred Evropu. U suprotnom, dobicemo zabranu igranja. Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Kud ne opališe suspenziju jedno 5 utakmica, lagano bi prezimili u Evropi

+1

 

ima neka statistika po kojoj nam je prolaz preko 75% kad smo suspendovani

Link to comment

Tako...

Summary
 Export to calendar
Outbound flight
Belgrade (BEG) - Zurich (ZRH)
13 September 2017
14:40 BEG   16:30 ZRH
Light - S
 LX 1417 
Operated by SWISS
 Export to calendar
Return flight
Zurich (ZRH) - Belgrade (BEG)
15 September 2017
06:55 ZRH   08:35 BEG
Light - L
 LX 1412 
Operated by SWISS

Kad nece Muhamed bregu...

 

 

jesi naručio aerodromski transfer kod nas?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...