Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

Ma mlade decake ,ta je kljucna

... Na Skenderbega ne smem , bio sam kao dete na Fjarmutariju o doziveo fras ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

jbt ispade da je kiza vinjak trener

+1

 

 

Česitke komšije! Nisam gledao jer sam putovao na naš najdublji, ali 4:0 u gostima protiv bilo koga je za :Hail:

Baš mi gotiva što imamo 2 predstavnika, aj budite tamo drugi pa da žreb pogleda miloa u osmini :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Predsednik skenderbega kaze da su se nadali atraktivnijoj grupi, i da misli da ce proci jer su jace klubove izbacili u kvalifikacijama.

Ima da dobije po nosu u sred Albanije ko i njihova repka. 2:0 za nas tamo ovde ih gazimo 3:0.

Link to comment

Predsednik skenderbega kaze da su se nadali atraktivnijoj grupi, i da misli da ce proci jer su jace klubove izbacili u kvalifikacijama.

 

skroz korektna izjava. :fantom:

Link to comment

Izvukli smo grupu smrti. Od dosade. Raspored jos ogavniji. Jedino je dobro sto cemo da drknemo mlade decake tamo i tako 90% prodjemo dalje posle prvog kola.

Link to comment

Bilo bi teze sa Skenderbegom po kup™ sistemu, ovako ocekujem da ce igrati otvorenije. Lakse cemo da dobijemo u Albaniji. Super je sto smo ih izvukli taman da vidimo da li je mandrilizam barem malo suzbijen.

 

Ne svidja mi se nas raspored, ali mozda i nije lose poslednja u Kijevu, mozda budu nezainteresovani ako obezbede prvo mesto.

Link to comment

Nadam se da ni nama ni njima ta tekma neće značiti ništa.

 

Albanci će da drknu dečake kod kuće tu sam ubeđen. na nama je da iskoristimo otvorena vrata, siguran sam da će da krenu sa penom na ustima kad nas vide

Link to comment

Tako...

Summary
 Export to calendar
Outbound flight
Belgrade (BEG) - Zurich (ZRH)
13 September 2017
14:40 BEG   16:30 ZRH
Light - S
 LX 1417 
Operated by SWISS
 Export to calendar
Return flight
Zurich (ZRH) - Belgrade (BEG)
15 September 2017
06:55 ZRH   08:35 BEG
Light - L
 LX 1412 
Operated by SWISS

Kad nece Muhamed bregu...

Link to comment

Sviđa mi se izjava onog lika iz Skendera. Podseća na izjave koje je davao onaj Điđi Miđi pred dvomeč sa Steauom, tako da tu vidim ili 6 bodova i plitak potok, ili dugotrajnu diskvalifikaciju nakon neke epohalne svinjarije koju će 20 hiljada (da se ne lažemo) majmuna napraviti u Beogradu.

 

Kiev će nas odučiti od fudbala a veseli mladići su nepoznanica. U suštini, sve se vrti oko dvomeča sa njima. Jednom njih i dvaput ove što im nismo dovoljno atraktivni, to je 9 bodova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...