Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Ja gledao mlade dečake u gostima i nisu ništa specijalno, za drugi šešir odličan protivnik

 

Nisu oni slabija ekipa od Kelna.

 

edit: Dobro, barem nece biti krimskih™ provokacija....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Gledao sam Skenderbeg protiv Mlade Boleslav u Ceskoj.  Prilicno su srecno dali gol u utakmici u kojoj je prosecna ekipa MB dominirala.  Skenderbeg je izjednacio pred sam kraj utakmice da bi u prvom napadu posle primlljenog gola igrac MB dao spektakularan gol petom za 2-1.  Inace partizan ce da ima ekstra motivaciju jer Skenderbeg ima dresove indenticne kao Zvezda.  (Uzgred, Mlada Boleslav je na severu Ceske, najpoznatija po fabrici automobila Skoda ciji zavodi dominiraju pejzazem oko grada i deluju impresivno; prema njima nasa bivsa "Zastava" deluje kao garaza.  Obavezno posetiti muzej Skode u centru grada; vredi videti.)

Link to comment

Dobar zrijeb. Ne nužno atraktivni protivnici, ne ni slabi, ali svakako pobjedivi. Možete proći, sigurno imate više šanse nego mi

Link to comment

Gledao sam Skenderbeg protiv Mlade Boleslav u Ceskoj.  Prilicno su srecno dali gol u utakmici u kojoj je prosecna ekipa MB dominirala.  Skenderbeg je izjednacio pred sam kraj utakmice da bi u prvom napadu posle primlljenog gola igrac MB dao spektakularan gol petom za 2-1.  Inace partizan ce da ima ekstra motivaciju jer Skenderbeg ima dresove indenticne kao Zvezda.  (Uzgred, Mlada Boleslav je na severu Ceske, najpoznatija po fabrici automobila Skoda ciji zavodi dominiraju pejzazem oko grada i deluju impresivno; prema njima nasa bivsa "Zastava" deluje kao garaza.  Obavezno posetiti muzej Skode u centru grada; vredi videti.)

 

Skenderbeg je izbacio Dinamo, vole da igraju na bunker i kontre. Pre neku godinu su dobili Sporting 3:0. Realno se tu juri svih 6 bodova, ali nisu dunsteri.

 

@Gervasius: Nije nas zreb bas toliko bolji, igrao je fino YB kvalifikcije za CL i uz malo srece izbacio bas Dinamo Kijev, mada izgleda da prodaju glavnog pakera u timu. Keln je velika nepoznanica, a Bate je propao i u beloruskoj ligi, i verovatno ce do revansa u 5 kolu da bude prikovan za dno tabele i bez motiva.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Nije lose sto ce Dinamo koji je realno najjaci mozda biti posebno napaljen da dobije obe protiv Jang Bojsa zbog onako glupog poraza.

 

Ja sam gledao malo Skenderbeg protiv Kairata u gostima, razbio ih je Kairat, ali nisu umeli da probiju bunker. Arsavin je pravio malu decu igracima Skenderberga. Posle vidim da su izgubili 2-0 u Albaniji.

Link to comment

Nece biti lako Yangeri su zajebani igraju napadacki fudbal. Dinamo ko Dinamo mogu da nas odvale oba puta a mozemo i da odigramo dobrih 180 minuta sa njima. Skenderbeu hmm. Ne brine me meč na Jna kolko me brine teren u Albaniji u mesecu oktobru.

Edited by Cash
Link to comment

sta je ovo, zvanicno?

Raspored do q. ..., protiv najjace ekipe bez publike a onda sa njima i u zadnjem.kolu na - 27 ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Raspored do q. ..., protiv najjace ekipe bez publike a onda sa njima i u zadnjem.kolu na - 27 ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Brate Geo na koju utakmicu cemo ici

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...