Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

Ma Dinamo (ZG) ima svoje probleme odavno, brukaju se samo tako.

Ne znam kako stoji Kijev u odnosu na recimo Sahtjor (Partizan ono igraše u grupi sa istim, i to po meni bolji Partizan nego ovaj sad), znam da su slabiji ali ne znam koliko, ali gadni su Ukrajinci do bola, neatraktivni, nisu neko ime a u ovim grupama kidaju kao da im je zadnje, plus su to uvijek tvrde utakmice pune tuče.

Švajcarce isprepadati i prebiti u Beogradu.

Edited by James Marshall
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Dinamo Kijev se vrti oko Jarmolenka, ako ga nekako zaustavimo imamo ovde sanse. U Kijevu bas i ne.

 

Dinamo Kijev smo dobili u KES, u sezoni 1976/77, bili su medju tri najjaca tima Evrope, te sezone izbacili trostrukog prvaka Evrope Bajern i ispali dosta nesrecno od strasne Borusije M u polufinalu. Lagano su nas oprali 3:0 u Kijevu i 2:0 na Marakani.

 

 

Link to comment

Kiev jeste ime, ne znam doduse kakvi su sad, valjda prijateljski sahtar i dalje tamo dominira, ali ne znam sto bi mladih momaka trebalo posebno da se plasimo. 

Link to comment

Kiev jeste ime, ne znam doduse kakvi su sad, valjda prijateljski sahtar i dalje tamo dominira, ali ne znam sto bi mladih momaka trebalo posebno da se plasimo. 

 

Zato sto su nadigrali CSKA u Svajcarskoj i nesrecnim autogolom izgubili 1:0. Imaju ubicu centarfora iz PSG, vrlo su jaki i trce celu utakmicu.  Mozemo ovde sa njima, a tamo ce biti dosta teze, bolji su na domacem terenu.

Link to comment

Ma naravno da je ime u istorijskim okvirima, ali teško će neka ložana među klincima da bude što na JNA dolazi D. Kijev kakva bi bila da dolazi neki manji uspješan klub, istorijski gledano, poput recimo Evertona ili nekih Španaca, Italijana.

Link to comment

 

kakav nerealan drugi gol   :D  ko je ovaj partizanov bog sa brojem dva sto stoji i gleda i mrzi ga da se pokrene?

Edited by Nikodije
Link to comment

Kiev jeste ime, ne znam doduse kakvi su sad, valjda prijateljski sahtar i dalje tamo dominira, ali ne znam sto bi mladih momaka trebalo posebno da se plasimo. 

 

Ne postoji ekipa koja je ostala u takmicenju, a da Toni Sumaher ne misli da ih se ne treba plasiti.

Link to comment

kakav nerealan drugi gol :D ko je ovaj partizanov bog sa brojem dva sto stoji i gleda i mrzi ga da se pokrene?

Radomir Antic, kapiten. Pise ti na shorcu, iza sudije skroz desno koji drzi loptu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ovi gej ukrajinci se ljube u usta

:o

 

e

aleksandar88, nisi čitao tonija kad smo izvukli videoton, ja sam mislio posle njegovog posta, o ne evo opet petarde

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ovi gej ukrajinci se ljube u usta

:o

e

aleksandar88, nisi čitao tonija kad smo izvukli videoton, ja sam mislio posle njegovog posta, o ne evo opet petarde

Zamalo, ali u njihovu mrezu. Malo smo se opustili posle 0-3.

U svakom slucaju osvetili smo onu nasu divnu generaciju.

Hvala im I za to, ne samo za plasman!

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ovi gej ukrajinci se ljube u usta

:o

 

e

aleksandar88, nisi čitao tonija kad smo izvukli videoton, ja sam mislio posle njegovog posta, o ne evo opet petarde

 

Citao sam ga :lolol:, zato i kazem. Izgleda su ga godine izleta u Evropu naucile da oprez dolazi pre svega.

Link to comment

neatraktivna grupa, mediji će u javnosti stvoriti sliku da je debakl ako se ne prezimi, mislim protivnici iz švajcarske i albanije pa i ukrainci nisu ekipe koje ulivaju strahopoštovanje

 a šipci su izbacili najbogatiji i najuspešniji klub bivše juge u poslednjih 10 godina, mladi momci nisu prošli grupu u le prošle godine samo zahvaljujući gol razlici, ove godine su u 3 kolu izbacili dinamo kijev u playoff-u je ipak cska bio preveliki zalogaj

- na kraju dinamo, suvereno drugi tim ukr. prošle godine su sa 5 poena zauzeli 4 mesto u grupi lš, iza bešiktaša kojeg su deklasirali u 1 meču sa 6:0, igrali su još sa napolijem i benfikom, slaba grupa, možda su i oni u padu forme i rezultata ^_^

- no svakako i dalje je to tim koji vredi 80 milki, tim koji nije prinuđen da prodaje svoje najbolje igrače, koji čak može da priušti da igrača kakav je mbokani pošalje u englesku na pozajmicu

- takav špic bi kod nas bio pojačanje decenije ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...