Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Gde si to video?

 

U jednom trenutku je komp izbacio prve meceve za prve tri grupe.

U to nisam bas siguran, zajebana je Steaua ove sezone iako ih je napunio Sporting u drugom poluvremenu. Pokupili su sve sto valja iz rumunske lige uz par solidnih stranaca.

 

Ma, Sporting ih je demolirao u obe tekme. Igraju dobro samo kontre.

Link to comment

Praviće je vjerovatno tako da bude ukrštanje sa CZ utakmicama, kad mi gostujemo vi domaćini itd. Vjerovatno će se gledati i to da se u Bjelorusiji igra u ranom terminu da se ne bi igralo u 11h po lokalnom vremenu i na -15, pa onda šta ostane.

Link to comment

Bilo bi idealno da se bilo kakvi susreti sa albanskim klubovima igraju bez publike, i u bg i obratno. Mislim da i u UEFA dumaju i sugerišu kompjuteru da uzme u obzir potencijalna sranja prilikom određivanja parova.

Link to comment

Bilo bi idealno da se bilo kakvi susreti sa albanskim klubovima igraju bez publike, i u bg i obratno. Mislim da i u UEFA dumaju i sugerišu kompjuteru da uzme u obzir potencijalna sranja prilikom određivanja parova.

 

Kakvi smo bilmezi, pre ce nas da nameste, odavno smo im na voleju...

Link to comment

nadam se da ce biti publke, nece biti nikakvog sranja, odnosi su nam na nikad vecem nivou.

 

prolazi partizan rutinski

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ma gde prolazimo rutinski, jaci su dosta Kijev i JB, ali mozemo u Beogradu sa njima. Bitno je da dobijemo obe sa Albancima, jer ce ovi da ih operu. 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

to sto su ovi izbacili dinamo pre bih pripisao slabosti dinama nego nekoj snazi skenderbega. gledao sam dinamo protiv nekih bezveznih norvezana kolo pre, jos tada su trebali da ispadnu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...