Jump to content

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

Citam sad Djurdjevicev intervu, kao mnogo sam uradio, ispunio sta sam hteo, bla bla bla. Neverovatno mi je da srpski klubovi ne mogu da zadrze igraca bar dve godine i da ga onda prodaju. Jednu sezonu mu revitalizujes karijeru i onda kad treba da ti bude nosilac igre odmah ga prodajes. Isti slucaj i sa Leonardom, plati ga vise, ako mu vec na pocetku nisi dao pristojan ugovor i prodajes ga za vece ili barem za priblizno iste pare. Ni Dinamo ne bi pravio onolike transfere da je prodavao svoje igrace cim malo bljesnu. Slicna situacija je bila sa Grujicem u Zvezdi, da on momak nije sam trazio da ostane jos jednu sezonu ovi gilipteri bi ga ispratili za milion nekom "investicionom fondu".

 

To je tako vec godinama, neki klinci odlaze vec posle jedne polusezone. A Leonardo je, ako ne gresim, imao aktivan ugovor na jos 2 godine, mogli su komotno da ga zadrze jos godinu dana pa prodaju, samo je sad uletela ponuda a nasi su u fazonu "daj odmah sve sad, sutra mozda necemo biti tu". 

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

ma dobro i on i đurđa su došli ovde da ožive posrnule karijere i odu, mada bi sposobnija/poštenija uprava možda uspela da ih nagovori da ostanu do kraja godine, da se proba prezimljavanje....

Link to comment

jel henti onaj crnac sa plavom kosom?

taj je bio dobar u prvom poluvremnu (toliko sam gledao)

nije mi jasno otkud on u videotonu, sad gledam na wiki, vidim da je prilicno mlad, da je bio igrac milana

ali taj je juce igrao nekog levog spoljnjeg, ovamo stoji da je napadac

ne znam da li sam pomesao ili je to taj igrac kog sam zapazio

Link to comment

Da , otisao iz Olimpije za 6 miliona, izgubio se u Milanu i celavi ga doveo opet kod sebe ali ovaj put u Madjarsku

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jeste, to je taj, nije los, za ovdasnje prilike odlican, samo to "mlad je" treba uzimati s rezervom kod anonimus afrikanaca. A odakle tamo, valjda ga iskesirao Orban, ne znam, nije bas ni da je imao blistavu karijeru do sada.

Link to comment

Da , otisao iz Olimpije za 6 miliona, izgubio se u Milanu i celavi ga doveo opet kod sebe ali ovaj put u Madjarsku

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

 

ako je verovati wiki & transfermarketu: milan ga pokupio kao klinca, pa slao po italiji, a onda u sloveniju na pozajmice

olimpija ga otkupljuje za 150k, tamo igra pa ga prodaje lokomotivi iz moskve za 5 miliona :Hail:

u moskvi mu ocigledno ne ide, pa ga salju na pozajmicu u emirate

i onda dolazi u videoton

kakva karijera za 24 godine :Hail:

Jeste, to je taj, nije los, za ovdasnje prilike odlican, samo to "mlad je" treba uzimati s rezervom kod anonimus afrikanaca. A odakle tamo, valjda ga iskesirao Orban, ne znam, nije bas ni da je imao blistavu karijeru do sada.

to da :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...