Jump to content

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

brzu mambu su već doveli solomona, mitrogol bi dosta značio jer bi konačno imali špica koji daje golove glavom, mada i on je realan za dolazak koliko i bambi  ^_^ 

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Da, mamba koja ujeda na svakih mesec dana i to samo lokalne cobane po dalmatinskom krshu... Treba ozbiljan golgeter™ za ovaj nivo fudbala

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Čekaj pričate o Mitroviću koji sa bonusima ima blizu 2,4 miliona evra u Newcastleu?

 

Pa ne bismo ga mi placali, mi bi smo ga samo arcili  :fantom: 

 

Vlazni snovi, ko sto kaze kums

Link to comment

Bice sasvim drugacija utakmica tamo. Samo da prvi damo gol.

 

Djukic je naravno zasluzio sve kritike za vodjenje ekipe od pocetka sezone, ali je nakon Vozdovca konacno shvatio da mora da se prilagodi timu koji ima. Pametno nije srljao u prvoj utakmici, uz malo srece nismo primili gol i prebacio je ocekivanja na Nikolica. Ponadao sam se pre nedelju dana da ce Marko da se zaleti kao protiv Ludogoreca onomad i to se desilo. Kockao se bez Varge na sredini koji mu je doneo prolaz protiv Bordoa, naredio Negu i Stopiri da dupliraju krila, dok je Hodzic trebalo da pokriva veliki prostor na sredini uz Dankovu potpunu slobodu u igri. Pogledao sam ponovo prvo poluvreme, Djukic je savrseno procitao Nikolica, vratio je Tavambu u duboku defanzivu i vrebao kontre koje smo trazili citave sezone, jer ovaj tim moze da bude ubitacan iz tranzicije pod uslovom da postoji elementarna disciplina u zadnjem veznom redu. To smo dobili Radinom  i Evertonom, kod svakog gola ih je bilo. Tavamba istrcao 60 m pre prvog gola i pogodio ne bas lagan sut kod treceg gola je izbacio Jankovica posle duplog pasa sa Evertonom, Radin dao fenomenalan pas kod drugog gola, pa pre treceg gola kod velike sanse Jankovic Djurdjevicu. 

 

Nikolic nas je ocekivano napao preko krila i tu se nismo snasli na pocetku. Suma im je napravio par opasnih kontri, jos uvek je isuvise mekan na lopti u duelima, a onda su Nego i Suljic resavali Miletica po levoj strani. S druge strane, Vulicevic je bio kriminalan prvih 20 minuta, pritom smo imali ludu srecu kod one sanse Hentija nakon ocekivanog prekida kada se Tavamba sam povredio. To je bila glupost u rangu Ostojiceve, nije bilo razloga da se utakmica prekida, a ispalo nam je sest igraca po desnoj strani. Celavi Miletic kao Vulicevic na pocetku, katastrofalno pozicioniranje u igri, ispao je kod dve sanse Lazovica i Hentija opasno. 

 

Drugi gol je prelomio utakmicu, oni su se raspali i postali destruktivni, Juhas i drugi stoper nisu bukvalno znali gde stoje na terenu. Kod treceg gola prilikom gubitka lopte na nasih 20 metara je devet igraca Videotona izmedju 16-30 metara, Hodzic nije stigao da presece pas Tavambe i resili smo to rutinski. Meni je nejasno zasto je Marko igrao sa tri nezalecena igraca. Hodzic nije trcao nista u odnosu na prvu utakmicu, Henti je obnovio povredu prilikom kontre i onog suta pored stative, mada ga je Everton dva puta kvarno faulirao, ali nema veze, zasluzio je, prljav je Nigerijac, dok je Scepovic bio skoro pa neupotrebljiv. Danko je car jos uvek, velika inteligencija u igri, ali nije imao prave saigrace sinoc. Pomalo deluje smesno prebacivanje odgovornosti Nikolica na ekipu, da su igrali kao deca. Najveci krivac je on, uopste nije imao plan B sto je dovelo do toga da mu ekipa bude sve nervoznija i potpuno se urusi.

 

Ono sto raduje je sve organizovaniji Partizan, velika energija i htenje, nije bilo previse nervoze sem na pocetku. Djukic se prilagodio, Stojkovic je vec vodja ove ekipe, pocinjemo da licimo na tim. :)

 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

...katastrofalno pozicioniranje u igri...

ovo nam je najveci problem i odnosi se na dobar deo tima, ne samo pomenutu dvojicu, a zasta je najodgovorniji upravo djukic.

sinoc, u drugom poluvremenu, s igracem vise, barem u pet situacija nam se desava da igrac sa loptom nema pas - nema kome posto su svi ili markirani ili stoje u mestu?!

sveukupno, bolje to izgleda s radinom i evertonom, ali mi je nekako glavni negativan utisak pod djukicem jako lose kretanje igraca, te slabo citanje igre protivnika i pozicioniranje nase sredine.

da li je u pitanju nespremnost igraca, lenjost, neznanje ili nesto drugo, nije ni bitno - na momente delujemo kao seoski tim, sto ce bilo ko ozbiljniji itekako izeksploatisati.

Link to comment

ovo nam je najveci problem i odnosi se na dobar deo tima, ne samo pomenutu dvojicu, a zasta je najodgovorniji upravo djukic.

sinoc, u drugom poluvremenu, s igracem vise, barem u pet situacija nam se desava da igrac sa loptom nema pas - nema kome posto su svi ili markirani ili stoje u mestu?!

sveukupno, bolje to izgleda s radinom i evertonom, ali mi je nekako glavni negativan utisak pod djukicem jako lose kretanje igraca, te slabo citanje igre protivnika i pozicioniranje nase sredine.

da li je u pitanju nespremnost igraca, lenjost, neznanje ili nesto drugo, nije ni bitno - na momente delujemo kao seoski tim, sto ce bilo ko ozbiljniji itekako izeksploatisati.

 

Mislim da smo posle crvenog Juhasa namerno povukli rucnu zbog derbija. Gledao sam drugo poluvreme kombinovano sa utakmicom CZ pa nisam obracao paznju na ovo o cemu pises, ali sam video u prethodnim utakmicama.

Link to comment

Ima neka fotka sinoc iz svlacionice, Kljaja depresivan u stilu "da se jadan za zelen bor 'vatim, i on bi se zelen osusio"...

 

Treba ga ispratiti u drugi klub.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Da je bilo pameti , da su odmah posle cska krenuli u pregovore sa Bogojem ...

Za ove grupe u le i dalje vaze izbegavanja "neprijatelja" i sunarodnika

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Citam sad Djurdjevicev intervu, kao mnogo sam uradio, ispunio sta sam hteo, bla bla bla. Neverovatno mi je da srpski klubovi ne mogu da zadrze igraca bar dve godine i da ga onda prodaju. Jednu sezonu mu revitalizujes karijeru i onda kad treba da ti bude nosilac igre odmah ga prodajes. Isti slucaj i sa Leonardom, plati ga vise, ako mu vec na pocetku nisi dao pristojan ugovor i prodajes ga za vece ili barem za priblizno iste pare. Ni Dinamo ne bi pravio onolike transfere da je prodavao svoje igrace cim malo bljesnu. Slicna situacija je bila sa Grujicem u Zvezdi, da on momak nije sam trazio da ostane jos jednu sezonu ovi gilipteri bi ga ispratili za milion nekom "investicionom fondu".

Link to comment

Pa leonardu su mogli da daju za ovu sezonu pola suminog transfera i da igra ko sumanut ne skidajuci osmeh ... Debilcine ... Posle le , cena bi mu samo vise porasla

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...