Jump to content

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

Treba napasti tamo od prvog minuta, pa kako bude.  Videoton prati sreca za sad malo, protiv Bordoa su Francuzi dobili crveni u 45.min ili tako nesto, a juce je njihovom igracu u 45.min oprosten cist crveni, obice im se to o glavu :D

 

Sada je red je da se isprati i Zvezdin prepotenko Miloe, slicno kao celavi...

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

p.s. Treba im jebati mater ako prodaju Djurdjevica sada kada su se fino napunili uefinih i leovih zelembaca...

 

 

kako misliš da se to izvede ?

Link to comment

Sada je red je da se isprati i Zvezdin prepotenko Miloe, slicno kao celavi...

Jeste da drma euforija sa obe strane Brda, ali malo postovanja prema oba prepotenka™. Taj Celavi nas je izvadio iz mrtvih, danas je pregoreo i ne treba da ga cepamo zbog toga. Postovanje i za Miloja, Zvezda ovako nije igrala 15 godina, a mozda i vise.

 

Hvala Urosu, neka ide, zasluzio je. U grupi hocu Bate ili Ludu sumu, da malo vratimo stare dugove.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

 

Vardar opalio Fenera i u Turskoj

Paok ispao

Legija ispala

Zenit prošao tek posle produžetka

Zvezda izbacila Krasnodar

 

Ludo veče....

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Jeste da drma euforija sa obe strane Brda, ali malo postovanja prema oba prepotenka™. Taj Celavi nas je izvadio iz mrtvih, danas je pregoreo i ne treba da ga cepamo zbog toga. Postovanje i za Miloja, Zvezda ovako nije igrala 15 godina, a mozda i vise.

 

Hvala Urosu, neka ide, zasluzio je. U grupi hocu Bate ili Ludu sumu, da malo vratimo stare dugove.

 

Ma zajebavam se, postujem i Nikolica naravno. Gospodski se poneo danas posle poraza. Nemoj ludu sumu ima i dosta slabijih protivnika u tom sesiru.

Link to comment

Kakav Milan, treba nam sto kompetitivnija grupa, pod uslovom da se pojacamo sa par igraca. Gde je taj Antonov? U svakoj liniji nam treba minimum po jedan igrac

 

Luda suma ne igra ozbiljno LE, a otisao im je ubica Kadu u Francusku. Volim tekme sa njima, igraju cist i lep fudbal.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Najavio je Ivica 3 igraca, ali sva 3 u napadu :D

 

"Nećemo stati na ovome, imamo visoke ambicije. Očekujem veliku jesen u Evropi i sada mirno radimo na dva, eventualno tri pojačanja. Mi smo sada magnet, potencijalno postoji bomba nad bombama, ali da sačekamo još malo. Znate da su kod mene samo napadači 'u igri'", rekao je vidno raspoloženi i nasmejani direktor šampiona Srbije.

 

 

Ta bomba je po meni ili Bambi Tosic nekim cudom ili mozda Raca Petrovic.

 

Vidim da neki spominju Antonova, Rajkovica, Ozegovica itd..

 

Daj Jovetica pa da izginemo  :misko:

Edited by El Patron
Link to comment

Najavio je Ivica 3 igraca, ali sva 3 u napadu :D

 

Ta bomba je po meni ili Bambi Tosic nekim cudom ili mozda Raca Petrovic.

 

Vidim da neki spominju Antonova, Rajkovica, Ozegovica itd..

 

Daj Jovetica pa da izginemo :misko:

Moze ludi Ozegovic iako je ganci, pokretljiv, podseca na Djurdju.

 

Bombas budalesa, u odbrani mu svira samo tako, moraju stoper i levi bek da dodju.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Pljunuta utakmica kao Svedska - Srbija, kad je Djukic bio trener. Imao sam neki osecaj da ce se otvoriti sve kako treba, ali nisam bas ocekivao 4-0. 

 

Evo dokaz da sam verovao... :D

 

5meAo0t.jpg

 

Pukao sam tiket jbg, prilicno nerealan je bio, a sto je najgore, mislio sam da ce me bas Partizan prodati. Ne zalim, juce sam dobio, a i najbitniji je prolaz Partizana :D

 

Skoro nikad se ne kladim na Partizanove utakmice, ne volim da baksuziram. Zadnji put sam se kladio na Partizan na onom derbiju 1-3 i to sam pogodio. 

Link to comment

Ćupovi, drugi smo ispod crte.

 

aMKQMyj.gif

 

Sutra u 13h je žreb, U drugom ima da se probere dobrih protivnika, treba izbeći Marsej i Everton, i iz četvrtog ludi Vardar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...