Jump to content

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

 

Savršeno veče za Uroša Đurđevića. Dva gola i overen plasman u Ligu Evrope. A onda - oproštaj od Partizana.

Najbolji strelac crno-belih jasno je stavio do znanja da će do kraja aktuelnog prelaznog roka napustiit klub iz Humske 1. Njegova nova destinacija, po svemu sudeći, trebalo bi da bude Olimpijakos.

Proveo sam prelepe trenutke u Partizanu, osvojio sve sto se može osvojiti: titulu, kup, zvanje najboljeg strelca... Evo i kao šlag na tortu ulazak u grupnu fazu Lige Evrope. Drago mi je što sam pomogao Partizanu u svemu tome, da sam doprineo golovima i zalaganjem. Mislim da je vreme za sledeći korak u mojoj karijeri i da je sad pravi čas da se oprobam i dokazem u inostranstvu“, rekao je sjajni napadač, posle meča sa Videotonom (4:0) kojim je prvak Srbije osigurao plasman u grupnu fazu.

Zasad nema potvrde da će zaista Olimpijakos biti njegov novi izbor, ali sve navodi ka tome. Ranije se pislao da su Grci spremni da plate crno-belima oko 2.500.000 evra na ime obeštećenja.

U narednih par dana ću potpisati za novi klub. Hvala Partizanu na svemu! Mislim da sam se odužio na pravi način. Zauvek će biti u mom srcu“, rekao je Uroš Đurđević, s tim da ostaje nejasno da li će biti na raspolaganju Miroslavu Đukiću i za večiti derbiju u nedelju od 19 časova na stadionu Crvene zvezde.

Link to comment

Dobro, izbacili su igrački dosta bolju ekipu, nije mala stvar.

 

Jeste da na onoj grozoti od terena nije moguće igrati JB ali pogledao sam drugo poluvreme i nisam video ništa od tog njihovog dosta boljeg. Dapače bili su odvratni i negledljivi.

 

Jako je dobro što je Zvezda ušla u grupnu fazu, da se malo podsete tog ubitačnog ritma četvrtak-nedelja.

Link to comment

Dobro, izbacili su igrački dosta bolju ekipu, nije mala stvar.

ne zaboravi omiljenu sintagmu prvog čoveka klubadržave prvi put u istoriji izborena le

:fantom:

Link to comment

Djuka ubio celavog njegovim oruzjem, Jankovic nadam se objasnio hejterima da je ipak majstor sa loptom kojeg treba istrpeti nekad a jos vise pravilno upotrebiti ... Pozdrav iz (meni uvek talicne) Grcke ...

p.s. Treba im jebati mater ako prodaju Djurdjevica sada kada su se fino napunili uefinih i leovih zelembaca...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Lepo ga docekati i ispratiti ga sa 3-4 komada u mrezi

 

Ko zna zna... 

 

Predvideo sam i da ce se Videotonu obiti o glavu crveni karton koji je oprosten Hentiju, ali ne mogu da trazim sad tu poruku.

Edited by El Patron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...