Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

Dolazi 100 navijača Videotona

 

A gde ce da gledaju utakmicu kada je stadion zatvoren? Ili se odnosi na one VIP navijace sto putuju sa upravom?

Edited by *edited by mod
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Ne daj bože da je ovo tačno. Samo nam je ovo bilo potrebno.

Neki internet insajderi tvrde da je izbilo sranje definitivno sa njim i da je zbog kašnjenja plate odbio da trenira pred Vojvodinu.

Ako je ovo stvarno tačno, sns uprava je definitivno je izgubila kompas.

 

http://www.danas.rs/sport.18.html?news_id=353821&title=Everton+kao+Leonardo%3f

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Čekaj, ovo mi nije jasno. Ako je utakmica bez publike, kako navijači Videotona mogu da prisustvuju?

 

 

Ni ja se nesto ne secam da sam vidjao gostujuce navijace na utakmicama bez publike. Doduse ima neke logike da oni ne budu kaznjeni zato sto su nasi navijaci napravili sranje.

Link to comment

NIje poenta u plašenju od strane madžarskih tifoza, nego mi nije jasna logika: igra se utakmica bez publike, ali uz prisustvo gostujućih navijača. Ovo prvi put čujem, kao da je odluku donela disciplinska komisija FSS, a ne UEFA

Link to comment

Ni ja se nesto ne secam da sam vidjao gostujuce navijace na utakmicama bez publike. Doduse ima neke logike da oni ne budu kaznjeni zato sto su nasi navijaci napravili sranje.

Bili velšani protiv srbije, toga se sećam

Link to comment

Kako god meni se ta odluka sviđa. To je dodatni udarac za naše volove sa tribina. Nećeš da slušaš? Hoćeš da budeš divljak na tribinama? OK, sad ćemo od tvog terena za goste napraviti da se osećaju komotno kao kod kuće. Pa ti bacaj topovske udare i gađaj flašama goste koliko hoćeš.

Link to comment

Braco, prijatelji, sapatnici, opustite se. Stavio sam 3 iljade da Videoton prolazi (kvota na njih 2,30, na nas 1,50). Posto su sanse da ja dobijem na kladionici jednake onima da Mesi predje u Partizan, sutra se mozete mirno zavaliti u fotelje, natociti pivo, rakiju, klaker, kabezu ili sta vec ko voli i bez stresa ispratiti rutinski prolaz voljenog nam kluba u grupnu fazu LE.

Link to comment

 

ali čava dimitrijević :Hail:

 

ovo je druga dimenzija za današnji fudbal. tehnika, trčanje, dribling, vic™

centarsutevi ... 

 

Potpisao bih 0:0 ili bilo kakvu pobedu sutra na JNA.

+1000

Link to comment

Braco, prijatelji, sapatnici, opustite se. Stavio sam 3 iljade da Videoton prolazi (kvota na njih 2,30, na nas 1,50). Posto su sanse da ja dobijem na kladionici jednake onima da Mesi predje u Partizan, sutra se mozete mirno zavaliti u fotelje, natociti pivo, rakiju, klaker, kabezu ili sta vec ko voli i bez stresa ispratiti rutinski prolaz voljenog nam kluba u grupnu fazu LE.

to lutko!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...