Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

pa dobro, jel nas ima tu?

 

Ma šanse su nam oko 50%. Ne mogu da kažem da su bolji od nas, ali jesu prilično dobri. Nisam mogao nešto u odbrani da ih vidim jer je ovaj Debrecin ekipa kvaliteta Kolubara Lazarevac, bez preterivanja..baš su očajni bili. Videoton najviše napada po bokovima. Henty voli da menja strane, tako da nije nužno i samo levo krilo. Iza njega je ofanzivni odbrambeni igrač Stopira, takođe opasan..Danko Lazović igra prilično dobro a tu je i Asmir Šuljić, sasvim solidan igrač sredine terena. Ali najopasniji je Henty, trči kao brzi voz. Ne znam koje je rešenje za njega. Možda da igra Everton flaster na njega :D

 

Nezgodno je ocenjivati neku ekipu u utakmici gde je protivnik prilično inferioran što se tiče znanja, taktike a bogami i kvaliteta (Debrecin).

 

Jbg, nisam detaljno gledao Videoton - Bordo, to je ipak glavni reper. Toni Shumaher je gledao detaljnije, on može više o njima sa te utakmice.Ovi večeras kao da nisu imali bekove, toliko su očajni (Debrecin). Kakva provalija sa obe strane...ovo se retko viđa.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Gledao ih je Toni i juce poslednjih pola sata...iskreno, ocekivao sam vise, posebno ofanzivno, cak im je ispala dva puta odbrana protiv onih pacera koji su bili nesposobni da obicnim  pasom u prostor to kazne.

 

Henty je vec sada najbolji igrac u timu. Lepo si primetio, krece se i levo i desno, jak je, najopasniji je kada ima barem malo prostora da pretrci igraca. Juce je gol pao iz penala kada je on srusen tako sto je loptu gurnuo levo pored igraca i pretrcavao ga s njegove desne strane. Videoton ima dobre strance, nezgodan je i Stopira koji voli da se ubacuje po levom krilu.

 

Videoton nije previse opasan kada poziciono™ napada, ali imaju puno kvaliteta da nam naprave problem. Nama je potrebna veceras dobra utakmica da nam poraste samopouzdanje

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Zamislite tek zaludjene navijace Videotona koji su gledali nas mec protiv Vozdovca, koja je posle euforija bila na njihovim forumima ... :lala:

Edited by Geo
Link to comment

Gledam sad snimak na SOSu Videoton-Partizan, ali ja se iskreno ne secam da je TVB prenosila utakmicu iz Stolnog Beograda.  Enivej, Jesa dominira "otilsili smo tamo posle derbija i Osijeka da sopijegujenmo".

 

Ajd, pa da se revansiramo hunagtonima u cetvrtak, punom merom;)

Link to comment

na areni ide promo za arenu1

Prvobitna odluka bila A2, vidim i na sajtu su ubacili na A1.

Ali ide i na PTC, tako da je realno nebitno, ima gde da se gleda

Link to comment

Gledam sad snimak na SOSu Videoton-Partizan, ali ja se iskreno ne secam da je TVB prenosila utakmicu iz Stolnog Beograda.  Enivej, Jesa dominira "otilsili smo tamo posle derbija i Osijeka da sopijegujenmo".

 

Ajd, pa da se revansiramo hunagtonima u cetvrtak, punom merom;)

 

Partizan je posle cuvenih4:0 sa QPR posle tri dana igrao sa Zvezdom koja je bila u losoj formi i vec ispala u Evropi. Povedemo, Zvezda krene da napada, pa iz neke kontre primi jos jedan, posle je Milko smanjio i zavrsi se 2:1. Zvezda poslednja, stampa ismejava ceo tim i trenera, a kad nam je uleteo Videoton na zrebu, svi su mislili da smo osigurali prolece. Vratio se Zivkovic iz vojske bas pred drugu utakmicu sa QPR, Mance u velikoj formi, Varga, Cava...Partizan je bio  favorit u ligi, prvo kolo laganih 2:0 na JNA sa Dinamom (prva utakmica Stojica za njih), pa onda cuvenih 3:3 sa Hajdukom na Poljudu u utakmici sezone. Medjutim, tim je bio nestabilan i lose balansiran zbog odbrane, pa su nam manji timovi uzeli dosta bodova.

 

Utakmica u Sekesfehervaru je verovatno najveca fudbalska agonija Partizana koju sam gledao, a nije da ih je bilo malo u Evropi. Bilo smo pregazeni i takticki i trkacki i igracki. Posle 2:0 voda je usla u usi i rasturili su nas na molekule. Videoton je bio vrlo disciplinovana ekipa, samo na individualno majstorstvo smo poveli 2:0 u revansu, ali to je bilo sve, mislim da vise ni sansu nismo stvorili, rutinski su priveli utakmicu kraju.

 

Na prolece cetvrtfinale Kupa sa Zvezdom na JNA, jedina sansa i jednima i drugima da spasu sezonu, jer su Sarajevo i Hajduk daleko odmakli u prvenstvu. Sada su se uloge promenile, Zvezda nas je lako dobila 2:0, pa jos jednom u prvenstvu 2:0, kasnije su uzeli Kup. Mi smo dosli do Kupa UEFA, a morali smo mnogo vise.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...