Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

"Nalazimo se na korak od ispunjenja sna, samim tim i plasmana u grupnu fazu. Mislim da su šanse 50-50 odsto, jer su oba tima u mogućnosti da prikažu kvalitetan fudbal. moramo da budemo stabilni i inteligentni, taktički perfektni kao protiv Bordoa. Druga utakmica će nam biti značajna. Ako ponovimo partiju protiv Francuza, idemo dalje", zaključio je Marko Nikolić.

 

 

Tacno tako. Fino objasnio Marko.

Link to comment

Jedan kikser na golu tipa Kljaju je u stanju da usere svu tu takticku perfekciju ...

 

Koji Kljaju? Klajic? Pa, taj samo moze da Markovu taktiku uci jos vidljivijom.

 

Bordo je u drugom poluvremenu utakmice u Francuskoj i celoj u Madjarskoj stvorio jednu sansu i dve poluprilike. Sa druge strane, ovaj novi Nigerijac iz Videotona ih je razneo, sto bi i nama lako moglo da se desi, posto momak deluje kao upgrade verzija Bena iz Olija.

Link to comment

Ne smem ni da pomislim kakvih bi komentara bilo, da je Partizan izvukao Krasnodar, kad se ovoliko hvale Madjari kojima je Scepovic najbolji strelac, a Lazovic najbolji igrac. 

Link to comment

Pa kukate jer ste od 6 mogucih rivala izvukli najtezeg. Ekipu koja je upravo izbacila Bordo i koju vodi trener koji vam je doneo izgubljenu titulu. Takodje taj trener je selektirao i trenirao sve te igrace i zna koje su im mane a koje prednosti. Nije on bio trener pre 100 godina, nego pre 3 meseca, a od novih igraca imate samo Sumu, koji fakticki samo menja Leonarda. Da ste izvukli Domzale ili Orstersund, gledali bi da odmarate ekipu za derbi. Ovako igrate u najboljem slucaju utakmicu sa 50-50 sansama.

 

A i covek ti pise da je gledao kako VIdeoton igra, da imaju opasnog jakog napadaca, prica o tome gde su potencijalni probleemi a ti mu pominjes Bozinova?

Link to comment

Ne smem ni da pomislim kakvih bi komentara bilo, da je Partizan izvukao Krasnodar, kad se ovoliko hvale Madjari kojima je Scepovic najbolji strelac, a Lazovic najbolji igrac. 

 

Mislim, jesi ti uopste gledao Videoton protiv Bordoa? Samo ovo sto je Henty odigrao u prva dva minuta je razlog za uzbunu, ali ok, Djukic je rekao da i njemu treba dva sata da ih skenira potpuno, pa da vidimo. Ne vidim cemu potcenjivanje Danka i Scepovica, zajedno su spakovali gol u Francuskoj plus su ok odigrali svako po poluvreme u revansu.

 

Link to comment

Pa kukate jer ste od 6 mogucih rivala izvukli najtezeg. Ekipu koja je upravo izbacila Bordo i koju vodi trener koji vam je doneo izgubljenu titulu. Takodje taj trener je selektirao i trenirao sve te igrace i zna koje su im mane a koje prednosti. Nije on bio trener pre 100 godina, nego pre 3 meseca, a od novih igraca imate samo Sumu, koji fakticki samo menja Leonarda. Da ste izvukli Domzale ili Orstersund, gledali bi da odmarate ekipu za derbi. Ovako igrate u najboljem slucaju utakmicu sa 50-50 sansama.

 

A i covek ti pise da je gledao kako VIdeoton igra, da imaju opasnog jakog napadaca, prica o tome gde su potencijalni probleemi a ti mu pominjes Bozinova?

 

Valjda vidis da nisam njemu odgovorio to za Bozinova ??? Nego Aram koji je napisao da Scepovic i Lazovic imaju 10 puta jace karijere od Tavambe i Djurdjevica...

Nisu bili najtezi rival od svih 6 mogucih. Ako tako gledas po tome sto su izbacili Bordo, po cemu je onda Domzale toliko laksi protivnik i oni su izbacili Nemce ? 

Za mene su najtezi protivnik od tih 6 bili Kiprani, a ni oni iz Svedske nisu naivni, izbacili su Galatasaraj.

 

I ja sam isto gledao kako Videoton igra, bas zato i mislim da su dobar protivnik za Partizan...

Link to comment

Ma Adasevic verovatno nije video ali zato genije Shumi tri puta pita koji KljajU kiksara na golu, jer postoji mogucnost da stvarno postoji neki Kljaju pre nego da je izletelo greskom neko slovo prilikom pisanja na telefonu ... Naravno da jedan takav debil(Kljajoc) moze da ti usere kompletenu taktiku i ritam utakmice ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...