Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

Lepo ga docekati i ispratiti ga sa 3-4 komada u mrezi

 

Prvo da vidim ta 3-4 komada u mrezi Spartaka za vikend. Daj Boze ako bude vise od 1, a bojim se da cemo toliko i da primimo.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

protiv Spartaka ne trazim 3-4 komada, samo 3 boda. 

 

Bice valjda, prilicno strepim od te utakmice.

 

Trener crno-belih Miroslav Đukić rekao je da je Videoton ozbiljna ekipa, ali da njegova ekipa želi da se plasira u grupnu fazu Lige Evrope.

 

"Videoton je ozbiljna ekipa, dobar protivnik. Biće teško, ali mi smo Partizan i idemo po prolaz dalje. Bilo koga da smo izvukli, ne bi bilo lako, sada nema lakih protivnika", rekao je Đukić.

 

Prednost Videotona je to što trener Marko Nikolić, koji je pre nekoliko meseci napustio Humsku, dobro poznaje ekipu.

 

"I mi ćemo za dva sata isto znati sve o njima", dodao je Đukić.

 

 

Tako je, samo sujetno...o svasta....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Bice valjda, prilicno strepim od te utakmice.

 

 

 

Tako je, samo sujetno...o svasta....

Zasto da strepimo od spartaka? pojacali su se ili mislis da ce doci emotivnog praznjenja kod nas?

Link to comment

Zasto da strepimo od spartaka? pojacali su se ili mislis da ce doci emotivnog praznjenja kod nas?

 

Mislim da slabo trcimo i da ce biti zajebano igrati nakon  par dana po ovom paklu sve i da promeni pola tima. Sad vidim da igramo u 18h u nedelju, znaci bice skoro 35 stepeni, milina.

 

Pritiv nas u prvoj ne igra Varga zbog crvenog (dva zuta) u revansu sa Bordoom. Mnogo prljav igrac na sredini, ali mnogo.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Mislim da slabo trcimo i da ce biti zajebano igrati nakon par dana po ovom paklu sve i da promeni pola tima. Sad vidim da igramo u 18h u nedelju, znaci bice skoro 35 stepeni, milina.

 

Pritiv nas u prvoj ne igra Varga zbog crvenog (dva zuta) u revansu sa Bordoom. Mnogo prljav igrac na sredini, ali mnogo.

Nikolic ce garant nekone dati zadatak da isprovocira evertona koji iovako ima kratak fitilj. A onda ce lepo u revansu da nas busi preko kosovica i jevtovica jer zna njihove kvalitete...Samo ovaj podatak je dovoljan za zabrinutost. Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nikolic ce garant nekone dati zadatak da isprovocira evertona koji iovako ima kratak fitilj. A onda ce lepo u revansu da nas busi preko kosovica i jevtovica jer zna njihove kvalitete...Samo ovaj podatak je dovoljan za zabrinutost.

 

Najveci je problem u tome sto oni imaju finu tranziciju sa krila, scepovic to odlicno istrci po sredini, a Djukic hoce pa hoce da napada....ajde, valjda ce nesto i da smisli, ali mi se nimalo ne svidja kako je docekao vest o Videotonu. Mozda i zbog toga sto mora da pokaze ono o cemu se toliko pricalo - da je upgrade u odnosu na Marka, a na terenu moze da se desi sasvim suprotno.

Link to comment

Mislim da slabo trcimo i da ce biti zajebano igrati nakon  par dana po ovom paklu sve i da promeni pola tima. Sad vidim da igramo u 18h u nedelju, znaci bice skoro 35 stepeni, milina.

 

Ako se Spartak nije pojačavao gomilama Kenijaca (ne znam, nisam pratio) i njima će biti pakao.

 

Ne vidim neki problem sa trčanjem kod nas, s obzirom da je sam početak sezone ekipa izgleda dobro. Niko ne može da igra istim tempom od 1. do 90. minuta, a naročito ne agresivno. Za to bi bilo potrebno da bude dozvoljeno jedno sedam-osam izmena i da na klupi imaš desetak igrača.

Link to comment

Ako se Spartak nije pojačavao gomilama Kenijaca (ne znam, nisam pratio) i njima će biti pakao.

 

Ne vidim neki problem sa trčanjem kod nas, s obzirom da je sam početak sezone ekipa izgleda dobro. Niko ne može da igra istim tempom od 1. do 90. minuta, a naročito ne agresivno. Za to bi bilo potrebno da bude dozvoljeno jedno sedam-osam izmena i da na klupi imaš desetak igrača.

 

Sa Kenijcima ili bez, bice manje umorni od nas i visse motivisani. Po ludom vremenu to moze da okrene tekmu.

 

Ovo oko trcanja od 1 do 90 minuta kako si napisao je otkrivanje tople vode. Mi lose trcimo, jer imamo kondicione rupe, obicno oko 60 minuta, prestaje pritisak na loptu i a ekipa kompletno pada. Poslednjih 20 minuta u Podgorici, najveci deo drugog poluvremena u Beogradu i Atini je dokaz. Djukicev postavka zahteva jos vecu fizicku spremnost nego Nikoliceva, ali mi za sada delujemo manje spremniji.

Link to comment

Sa Kenijcima ili bez, bice manje umorni od nas i visse motivisani. Po ludom vremenu to moze da okrene tekmu.

 

Ovo oko trcanja od 1 do 90 minuta kako si napisao je otkrivanje tople vode. Mi lose trcimo, jer imamo kondicione rupe, obicno oko 60 minuta, prestaje pritisak na loptu i a ekipa kompletno pada. Poslednjih 20 minuta u Podgorici, najveci deo drugog poluvremena u Beogradu i Atini je dokaz. Djukicev postavka zahteva jos vecu fizicku spremnost nego Nikoliceva, ali mi za sada delujemo manje spremniji.

Eto idealne prilike da zaigraju igraci koji su na platnom spisku a retko kada igraju. Ima ih gomila...u slucaju da ne zadovolje u par utakmica - na transfer listu. Tad ce se I otvoriti mogucnost za kupovinu potrebnih fudbalera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...