Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Zazmurio sam, isao s prstom gore dole tamo gde je spisak nenositelja brojao do 30 i ostavio prst pri miru. Kad sam otvorio oči vidim izvukli smo Skenderbeu

Link to comment

Nema sta, Zvezda se sklanja po pravilu (mislim da cak ni u grupnoj fazi ne mogu da se nadju dva tima iz iste lige) a zbog bezbednosti isto vazi i za Hajduk, Dinamo i Osijek.Najverovatnije ce i Skenderbeg u tu grupu. Od preostalih valja izbeci pre svih Videoton. Plus nece valjda opet Grcite.

Link to comment

Nema sta, Zvezda se sklanja po pravilu (mislim da cak ni u grupnoj fazi ne mogu da se nadju dva tima iz iste lige) a zbog bezbednosti isto vazi i za Hajduk, Dinamo i Osijek.Najverovatnije ce i Skenderbeg u tu grupu. Od preostalih valja izbeci pre svih Videoton. Plus nece valjda opet Grcite.

Valjda će i Škendija, ako imaju pameti, u tu grupu koja se skljanja...

Link to comment

Zasto bi Hrvate sklanjali? Kad je bila mnogo gora situacija igrali su i Partizan i Zvezda u Hrvatskoj i hrvatski klubovi u BG i nikakvog sranja nije bilo.

Link to comment

Zasto bi Hrvate sklanjali? Kad je bila mnogo gora situacija igrali su i Partizan i Zvezda u Hrvatskoj i hrvatski klubovi u BG i nikakvog sranja nije bilo.

 

Koliko se secam tada nije bilo podgrupa nego je mogao svako na svakog. Posle su cini mi se iz tih razloga i uveli ove skracene grupe koje izadju malo pre zreba.

 

@Radisa Sumnjam, vec smo igrali sa Skendijom i proslo je sve kako treba.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Imam osecaj da cemo izvuci Osijek. Old school grobari su govorili da je tamo bilo najzajebanije gostovanje. Osijek, Vinkovci i Split.

 

ou jea! 

 

to mi je prva utakmica na jna ikad u životu. mada ja mislim da smo dobili 6:2 

Link to comment

Group 4
Seeded
Partizan (SRB) 16.075*
Marseille (FRA) 28.333
PAOK (GRE) 35.080
Legia Warszawa (POL) 28.450*
Viktoria Plzeň (CZE) 40.635*
Zenit (RUS) 87.106

Unseeded
Videoton (HUN) 8.650
Sheriff Tiraspol (MDA) 11.150*
AEK Larnaca (CYP) 6.210
Utrecht (NED) 6.712
Domžale (SVN) 4.125
Östersund (SWE) 3.945

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...