Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

A jbg, zato i kazem da nema razloga za veliku radost oko ulaska™ medju nosioce.  Moze da se zalomi ekipa s kojom necemo moci da izadjemo na kraj.

 

Tačno tako, ali opet mislim da su nam veće šanse za prolaz makar protiv ovih ekipa:

 

Maritimo

Rosenborg

Sheriff tiraspol

Skenderbeg

Utreht

Hafnarfjardar

Škendija

 

Kod ovih bih već bio malo zabrinut: 

Apolon

Oleksandriya

Videoton

AEK athens

AEK Larnaca

Altach

Vitorul Consanta

Osijek

Vardar

Domžale

Suduva

Ostersund

Panatinaikos (ako bude među nenosiocima)

 

Hajduk i Zvezda ne mogu da se izvuku.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Onda ne mogu ni osijek, skenderbeu isto. Mislim da bijemo sve, ali eto ako treba da izbegnemo nekog nek budu grci, kontinentalni i ostrvski.

Link to comment

Onda ne mogu ni osijek, skenderbeu isto. Mislim da bijemo sve, ali eto ako treba da izbegnemo nekog nek budu grci, kontinentalni i ostrvski.

 

Tako je, onda ne može Osijek. Kao što ni Zvezdi neće moći Dinamo sigurno.

Škendija, Vardar i Skenderbeg će moći ja mislim...možda eventualno ne skenderbeg zbog onog drona..

 

Braga i AIK i dalje igraju produžetke (107.minut) 1-1 ...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

A jbg, zato i kazem da nema razloga za veliku radost oko ulaska™ medju nosioce.  Moze da se zalomi ekipa s kojom necemo moci da izadjemo na kraj.

 

Naravno da ima razloga za radost. Marsej, Milan, Fener, Everton, Ajaks, Ludogorec, Bilbao, Dinamo Kijev i Zenit su liga iznad svake ekipe ispod crte. Poenta je da smo izbegli te timove, a ne da ce nam sad doci neki Ril. 

Link to comment

jbt al ste izbaksuzirali za sve pare, jebale vas domžale i stožice i ovaj gol avt slovenac....

Bome da nema Domzala mi bismo mozda sutra izvukli Milan

Link to comment

Prvo kolo plej ofa je tek za dve sedmice. Što znači sasvim dovoljno da Ilijev pojača pozadi ekipu, da se ne kockamo sa plasmanom.

Sad dosta toga će zavisiti i koga izvučemo...Vole naši politiku "lako ćemo" pa to ti je..

Link to comment

Naravno da ima razloga za radost. Marsej, Milan, Fener, Everton, Ajaks, Ludogorec, Bilbao, Dinamo Kijev i Zenit su liga iznad svake ekipe ispod crte. Poenta je da smo izbegli te timove, a ne da ce nam sad doci neki Ril. 

 

ma naravno da ima razlike, ali polovina nenositelja moze da igra sa polovinom nositelja. Dok se barem sutra ujutro ne skupe™ grupe, ne znamo ni priblizno ko moze da nam uleti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...