Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Sa ovakvim Partizanom, teško

 

Odlika velikih ekipa je da se uigravaju tokom sezone, i da najbojle partije pružaju kad je najpotrebnije, a ne na početku  :fantom:

 

 

edit: nepismenos'

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Ne mogu da prezalim jankovicevu sansu ( bio u diubokom ofsajdu i jednostabno ga sokirala lopta) i barem 5-6 minuta gledanja panike crveno belih ( tada je svasta moguce) ... jbg ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

ma to nije moglo da uđe, golman ko avion veliki ispred đurđe. 

 

i danas mi je užasno drago da smo igrali nerešno, da nismo izgubili. nadigrali smo ih u svoj svojoj skromnosti. borili se i izvukli nerešeno. ja sam zadovoljan 

Link to comment

ma to nije moglo da uđe, golman ko avion veliki ispred đurđe. 

 

i danas mi je užasno drago da smo igrali nerešno, da nismo izgubili. nadigrali smo ih u svoj svojoj skromnosti. borili se i izvukli nerešeno. ja sam zadovoljan 

 

Opasno će mi biti krivo ako sada dobijemo neku alu u zadnjem kolu. Krivo najviše zbog ofanzivnog dela Partizana jer je sasvim moguće da ispadnu iz evrope zbog kratera u odbrani. Janković, Đurđević, Suma,Tawamba i ostali napred nisu zaslužili da ih sahrane Kljajić, Kosović,Jevtović,Ostojić, Miletić i Ćirković.

Kako užasno, užasno neizbalansirana ekipa. Apsolutno mi se sviđa ovaj ofanzivni Partizan ali pobogu moraju da se reše ovi krateri pozadi. Ivice ne sahranjuj ovaj tim, pojačaj ga pozadi.

Link to comment

Za takvu ekipu je idealno da igra sa jačim protivnikom, gde svakako cela ekipa mora da pomaže odbrani

Mada uvek postoji mogućnost da te golman unesreći

 

 

Odlika velikih ekipa je da se uigravaju tokom sezone, i da najbojle partije pružaju kad je najpotrebnije, a ne na početku  :fantom:

 

 

edit: nepismenos'

 

Mislio sam na to da su igrači Partizana bili normalni i korektni, i da nije bio ni jedan nesportski momenat sa Marinom u dve utakmice

Link to comment

 

Mislio sam na to da su igrači Partizana bili normalni i korektni, i da nije bio ni jedan nesportski momenat sa Marinom u dve utakmice

 

Nadam se da je to Đukićev uticaj na ekipu, i da će se smanjiti nivo šabanluka među igračima (jedino mi je Suma malo kritilčan po tom pitanju).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...