Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Da se ne lazemo nismo neke sanse napravili na toj utakmici. Leo u drugom i ono glavom mislim da je Ostojic kad je ceo istok mislio da ulazi.

Ona Ostojiceva sansa, sunce kalaisno sto ne udje

Link to comment

U boldu je ključ. sve drugo što si napisao nije bitno i to je ono što kaže Redoran da se i desilo. Došli ljudi, iskusno sačekali da se Partizan raspadne i završili...

 

Inače od te silne rastrčanosti, samo Leonrdov promašaj je bila neka šansa, ostalo je bio jalovi posed i pokušaj da se dobije penal padanjem kao pokošen... To nije fudbal kakvim se iskusna ekipa može dobiti...

 

Mislim da ako pogledaš realno Redoranov post to nije ni blizu što je on napisao. Da ne citiram sad opet post on je pisao kako su dobili svaki duel, tehnički, taktički, fizički bolji, svaki segment igre, tako sam bar ja shvatio taj post i mislim da je jako nategnuto da se drugo zaključi.

 

Leonardova šansa koju pominješ je mislim bila na 1:2, penal padanjem je takođe na 1:2, obrazložio sam već kako smo delovali posle gola koji je po meni prelomio. Nismo imali zicer za gol u prvom poluvremenu ali je meni delovalo da gol visi u vazduhu, zakasnili smo takođe par puta za koji cm na centaršut itd itd bilo je opasnosti. A bio je i šut glavom zamalo pored gola u drugom poluvremenu iz prekida. Generalno smo bili opasniji od Olimpijakosa u periodu koji sam ja pominjao od 20. minuta do 90. minuta. E sad što smo primili gol to je sigurno ta razlika u kvalitetu, ali nije dominacija kako se predstavlja. 

 

Takođe bih skrenuo pažnju kada si već ovde mada je teacher glavni moderator za sport da li se 2 posta gore ovde na stranici mogu okarakterisati kao trol pošto ste mene 2x banovali za trol?

Link to comment

Mislim da ako pogledaš realno Redoranov post to nije ni blizu što je on napisao. Da ne citiram sad opet post on je pisao kako su dobili svaki duel, tehnički, taktički, fizički bolji, svaki segment igre, tako sam bar ja shvatio taj post i mislim da je jako nategnuto da se drugo zaključi.

 

Leonardova šansa koju pominješ je mislim bila na 1:2, penal padanjem je takođe na 1:2, obrazložio sam već kako smo delovali posle gola koji je po meni prelomio. Nismo imali zicer za gol u prvom poluvremenu ali je meni delovalo da gol visi u vazduhu, zakasnili smo takođe par puta za koji cm na centaršut itd itd bilo je opasnosti. A bio je i šut glavom zamalo pored gola u drugom poluvremenu iz prekida. Generalno smo bili opasniji od Olimpijakosa u periodu koji sam ja pominjao od 20. minuta do 90. minuta. E sad što smo primili gol to je sigurno ta razlika u kvalitetu, ali nije dominacija kako se predstavlja. 

 

Takođe bih skrenuo pažnju kada si već ovde mada je teacher glavni moderator za sport da li se 2 posta gore ovde na stranici mogu okarakterisati kao trol pošto ste mene 2x banovali za trol?

Leonardova šansa je bila na 1:1...

 

 

Partizan, ne da nije imao zicer za gol u prvom, nego je Partizan imao samo dve ozbiljne šanse na utakmici, koje nije iskoristio, te dve koje se spominju...

 

Olimpijakos je imao 3 šanse, i sve tri realizovao... I to nema veze sa  srećom, nego sa znanjem i kvalitetom...

Link to comment

Čitam sad šta sve odgovara pantić navjačima na onom svom sajtu danas conference. Ako ima istine u tome da, kako kaže, Đukić nije tražio nijednog štopera osim onog ćelavog Miletića koji mu sada i ne igra, onda smo mi u ozbiljnijem problemu nego što sam mislio. Đukić je zadovoljan igačima koje ima? Neće da kupuje ništa u odbrani... nekako mi nerealno da je baš toliki slepac i da ne vidi ono što vidi svako ko je gledao fudbal makar 5 puta u životu. Koji mu je q?

Link to comment

Leonardova šansa je bila na 1:1...

 

 

Partizan, ne da nije imao zicer za gol u prvom, nego je Partizan imao samo dve ozbiljne šanse na utakmici, koje nije iskoristio, te dve koje se spominju...

 

Olimpijakos je imao 3 šanse, i sve tri realizovao... I to nema veze sa srećom, nego sa znanjem i kvalitetom...

Razocaran sam u dve stvari, selektivno odgovaraš na moj post i ucitavas mi da sam napisao da smo izgubili zbog srece. To nije kul nikako.

 

Ok, leova sansa je na 1:1 bio sam ubedjen da je na 1:2, ne menja stvari i poentu onoga sto sam pisao u svakom slucaju..

Link to comment

Razocaran sam u dve stvari, selektivno odgovaraš na moj post i ucitavas mi da sam napisao da smo izgubili zbog srece. To nije kul nikako.

 

Ok, leova sansa je na 1:1 bio sam ubedjen da je na 1:2, ne menja stvari i poentu onoga sto sam pisao u svakom slucaju..

Ovo deluje kao nemanje sreće

 

 

Nismo imali zicer za gol u prvom poluvremenu ali je meni delovalo da gol visi u vazduhu, zakasnili smo takođe par puta za koji cm na centaršut itd itd bilo je opasnosti. A bio je i šut glavom zamalo pored gola u drugom poluvremenu iz prekida.

 

Nemožeš napisati da je tim odigrao dobro, ako se tebi činilo da je gol u vazduhu (a nema šansi), i eto, jbg, jedan šut umalo pored gola i par centimetara posle centaršuta...

 

Kada je neki tim kvalitetniji, igra se postavi prema protivniku i poštuje dogovor... Olimpijakos je to uradio... Postavili su blok, pustili igrače Partizana da deluju da su bolji, sačekali kontre i rešili utakmicu... Ja živim za dan, kad će neki Srpski tim ovako rutinski dobiti, nekog u važnoj utakmici...

Link to comment

Meh, vise puta sam napisao da smo izgubili jer nemamo kvalitet i jer je Olimpijakos iskoristio naše greske. Ne znam kako si izvukao iz onog pasusa da je poenta mog pisanja bila da nismo imali srece. Nije se meni samo cinilo reakcija na stadionu, posed, napadi, pa i sanse je bilo vise nego sto su oni imali. U svakom slucaju nema govora po meni o dominaciji i odnosu petlica i seniora sto je poenta mog odgovora redoranu.

 

A ovo da smo se povukli iskreno mi smešno, da smo se povukli gomila ljudi bi pricala o bata djorizmu. Jeste najbolhe da cemo protiv Olimpijakosa sa ovom odbranom da se povucemo i uhvatimo ih na foru i kontre, nerealno.

Link to comment

Pa Radisa da je Leo iskoristio onu sansu nisam bas siguran da bi Olympiakos pokazao taj veliki kvalitet u nastavku meca i recimo dosao do 2-2. Ko zna mozda bi bilo 3-1 za nas. Fudbal je postao jako zajeban sport. Najsitniji detajli odlucuju hoče li biti na kraju 3-1 ili 1-3.

I veliki timovi ne cekaju da ih protivnik sabije u 16 i igraju i rese utakmicu na kontru. Nego sami sabiju protivnika u 16 i jasno daju do znanja svom protivniku da su bolji od njega. Olimpijakos to nije radio

Edited by Cash
Link to comment

Ljudi i sa foruma i u RL, koji vole isti klub kao i ja, postali su mi nesto kao ljubitelji SNS-a..Zar ne vidis da je bolje jer se otvaraju motaonice kablova po Srbiji a zavrsen je i put Ljig-Preljina.

 

Oly je zaista nista posebno, cini mi se dosta slabiji nego sto je to bio ranijih godina. Partizan je dosta slabiji od Olimpijakosa. Nazivati pipanje, guranje lopte nazad i veciti neuspeh da se poveze pet pasova u ofanzivi nekakvim pritiskom, to je zaista jedan lep i zarazan optimizam.

 

Dao nam Bog srece da se ovi ne raspomame veceras i upakuju nam petardu ili stogod gore, nista dobro svakako ne ocekujem.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...