Jump to content

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Svako ima svoje prioritete. Mi smo jedne godine napadali LŠ, vi napadali savez da ukine sve ispod Treće lige da nemate gde da ispadnete.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svako ima svoje prioritete. Mi smo jedne godine napadali LŠ, vi napadali savez da ukine sve ispod Treće lige da nemate gde da ispadnete.

 

Vidimo se u Nionu batice ! Nece nas savez zajebavati !!!

Link to comment

У недостатку вести, током дана, о нашем клубу, паде ми на памет да бацим око на комшијске. Напредак је довео новог тренера Сакића, тројицу играча, међу којима је и Ђерић, али су и решили да се разиђу са неколицином играча међу којима је и Ндиаје, кога ја баш нешто не готивим, али знам да га је неко спомињао овде...

Link to comment

.....међу којима је и Ндиаје, кога ја баш нешто не готивим, али знам да га је неко спомињао овде...

:)

Link to comment

Ndiaje pored toga navedenog i odlican igrac za nase uslove, ne znam zasto ga Napredak nije zadrzao... Madaaaa mozda je on vec na Naisu... danas je valjda taj dan, ko zna koliko igraca je vec tamo, pa pravac kasnije na prozivku 

Link to comment

Ndiaje pored toga navedenog i odlican igrac za nase uslove, ne znam zasto ga Napredak nije zadrzao... Madaaaa mozda je on vec na Naisu... danas je valjda taj dan, ko zna koliko igraca je vec tamo, pa pravac kasnije na prozivku 

Oce bude neki trening na Cair...da se promajemo malo...Da vidimo imal neki novi fuzbaler  :)

Link to comment

Oce bude neki trening na Cair...da se promajemo malo...Da vidimo imal neki novi fuzbaler  :)

Rece mi drugar da je od 17h okupljanje, pa vredi da se prozuji ko moze ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...