Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Тако је то код нас, у једном тренутку те гасе у другом ''шаљу'' у Европу.

 

Untitled_zpshait6lni.jpg

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hm .Neka mi neko kaze ko je to koristio omladinsku skoku za radi licne koristi. Pre bih rekao da je ta skola sa svojim članarinama popunjavja rupe u FKRN. Zapostavljanja dece od strane trenera nije bilo , i bez plata svako je radio . Neka kazu ti celnici kako to da NI JEDNU PLATU ne dade nova uprava

Pitali su ljudi na fb stranici isto ovo što ti navodiš (možda si ti :D) ali je ubrzo nakon toga nestala objava sa fb stranice. Ostalo je na sajtu gde nema komentarisanja.

Link to comment

Pitali su ljudi na fb stranici isto ovo što ti navodiš (možda si ti :D) ali je ubrzo nakon toga nestala objava sa fb stranice. Ostalo je na sajtu gde nema komentarisanja.

Ne s'm ja tako mi patrona ????????????☺

Ne si li ti može biti

Link to comment

Vise saopstenja ima Radnicki nego oba blizanca. Ce gledamo Zelju, ce citamo saopstenja i ce gledamo Drvceta ako zatvori sezonu a bilo bi ravno cudu, mada nema izrazitog favorita na Istoku sledece sezone pa bi mogo onako mudro da iskoristi situaciju...

Link to comment

Ne s'm ja tako mi patrona ☺

Ne si li ti može biti

Ne, ja imam svoju stranicu gde nema cenzure....pa mogu da si kažem šta 'oću, ne mož' mi niko zabrani ;)

Link to comment

 

Ne, ja imam svoju stranicu gde nema cenzure....pa mogu da si kažem šta 'oću, ne mož' mi niko zabrani ;)[/quote

☺????????

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...