Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

i koe sad ?

zadnje kolo pobedimo i mi i lalat, i kue treci onda ?

Mi, ali treba da se pobedi...

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Mi, ali treba da se pobedi...

 

u naletu smo, uknjizili bod posle dva poraza, nema mesta pesimizmu

Link to comment
10 minutes ago, Boki Nis said:

A zbrali li su greške na našu štetu? Ili samo gledaju svoja dupeta....

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

realno batice, sudije nas unakazise u subotu

Link to comment
21 minutes ago, April said:

Ma idete vi u Evropu, ali izgleda vozom

Imate li neki insajd info u vezi demonstracija? Jebo fudbal

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 

 

Сутра пре подне долази Зорана, понудиће да нам остави аеродром али да заузврат дамо Рецка, што ће се свакако одбити.

Link to comment
 
realno batice, sudije nas unakazise u subotu
Ja pročita u novinu da loptu nesu turili na ćoše kad su dali gol... Tako da smo oštećeni i to debelo....

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Malo kalkulacija, kad im vreme nije...

 

Zadnja dva plejofa oba puta je i cetvrti na kraju isao u Evropu, i oba puta je imao 36 bodova. Mi kolo pred kraj imamo, kad se podeli, 25. Realno je da ce nam trebati oko 10-12 bodova iz samog plejofa za eventualno cetvrto mesto. Bod u Krusevcu bio bi pravi bod, tj. doneo bi nam 26, a pobeda cak 27 bodova pred plejof. Znaci uz malo srece bice nam dovoljne samo tri pobede iz sedam meceva, uz jos koji remi. Deluje realno kad se tako sagleda, e sad situacija u i oko kluba i reckasta igra bice remetilacki faktor, a u kojoj meri, videcemo. Sve u svemu, nikad opustenije nisam pratio nego sad, uopste nista posebno ne ocekujem... Pa se mozda i desi to cudo.

Link to comment
2 hours ago, martick said:

Dosta ih je urnisao Nikolić, ali ima i pregršt tendecioznih prikaza. Ne umanjuje utisak da su teški selci. 

53 minutes ago, W.F.C. said:

Malo kalkulacija, kad im vreme nije...

 

Zadnja dva plejofa oba puta je i cetvrti na kraju isao u Evropu, i oba puta je imao 36 bodova. Mi kolo pred kraj imamo, kad se podeli, 25. Realno je da ce nam trebati oko 10-12 bodova iz samog plejofa za eventualno cetvrto mesto. Bod u Krusevcu bio bi pravi bod, tj. doneo bi nam 26, a pobeda cak 27 bodova pred plejof. Znaci uz malo srece bice nam dovoljne samo tri pobede iz sedam meceva, uz jos koji remi. Deluje realno kad se tako sagleda, e sad situacija u i oko kluba i reckasta igra bice remetilacki faktor, a u kojoj meri, videcemo. Sve u svemu, nikad opustenije nisam pratio nego sad, uopste nista posebno ne ocekujem... Pa se mozda i desi to cudo.

Dobijamo Voždovac, Napredak i Spartak. Ako Zvezda igra nerešeno ili ev pobedi Partizan i tu možemo da uzmemo velikodušni bod....od Čuke i Partiazai i ne moramo ništa, ali ove slaninare moramo da razbijemo u Nišu sa nekoliko komada i da se REcko, ako bude tu, ne zajebava sa sastavom....pošto  mi reče jedan čojek da je pretio Pavkovu da neće biti ni u 16 u ČArapaniju.... aRecko ko Recko :)

http://srbijasport.net/vest/40157/vulgarno-ponasanje-dragana-antica-u-paracinu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...