Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako nismo uspeli da iskoristimo promaju na njihovoj desnoj strani...očajna ekipa Vojvodine. Dve-tri kontre i ništa više.

Reckove izmene....prelazak na 3-4-3 kaže...

Ćuti...obezbedili smo play-off

Link to comment

Zbog svih igara van terena u klubu, pobedu danas nismo zasluzili. Iskljucenje je, kolko god glupo zvucalo, više stetilo nama nego njima. Da smo bili 11 na 11 dobili bi ih sigurno jer mi ne umemo da igramo sa igracem vise. Do crvenog se vojvodina videla nije. Jedna od slabijih ekipa koja nam je gostovala. Samo smo im dali zicer da krenu sa majmunisanjem. Penal cist. Sve u svemu, nista nece na silu.

Link to comment

jednom od u trenerke uniformisanom vranjancu, cu tu od neki da reckov sin, mu tesko palo prozivanje na tatka mu, pa je krenuo o totalnu osvetu ... trebase izedu cutek, iskreno ... poripase ljudi, vranjanci nabise glavu u muda i zamocashe situaciju ...

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
19 minutes ago, Dali_man said:

Do crvenog se vojvodina videla nije. Jedna od slabijih ekipa koja nam je gostovala. Samo smo im dali zicer da krenu sa majmunisanjem. Penal cist. Sve u svemu, nista nece na silu.

+ 1

6 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

jednom od u trenerke uniformisanom vranjancu, cu tu od neki da reckov sin, mu tesko palo prozivanje na tatka mu, pa je krenuo o totalnu osvetu ... trebase izedu cutek, iskreno ... poripase ljudi, vranjanci nabise glavu u muda i zamocashe situaciju ...

seronje

Link to comment

Samo bih da dodam da su nekolko njih napravili sranje, al zamalo svi da ispaštaju.... Jbg... Smirio ih trener posle...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Noma je mnogo falio.

Uvek kada je bilo koji trener menjao Cakija nakon toga smo uvek bili jos losiji.

Pavkov nista ne igra duze vreme.

Rockov je fenomenalan golman. 

Bojan Nikolic je smrad.

Zbog takvih smradova nasa ekipa igra losije.

Vojvodina krala vreme od 15-og minuta - Rockov sam ukrao bar 15 minuta utakmice.

Mrkic je kapiten!?!

Miladinovic nam je najbolji stoper, a nije igrao.

Sanjica blistala na istoku u plavom dresu Reala sa Nisave.

Link to comment
11 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Noma je mnogo falio.

Jeste.

Quote

Uvek kada je bilo koji trener menjao Cakija nakon toga smo uvek bili jos losiji.

Jeste.

Quote

Pavkov nista ne igra duze vreme.

Nema s kim. Malo lopti dolazi sa strane, a i one što dođu, prelete sve igrače i odu iza druge stative. Danas rupetina kod Voše na desnoj strani...nikog nema. Mrka se pogubio. Tek kad je Munja počeo da ga jaše po toj strani, nešto se dešavalo.

Quote

Rockov je fenomenalan golman. 

Ništa posebno, ali je danas ipak imao svoj dan. Dve odbrane Stanisavljeviću, vrlo zajebane i odbranjen penal-igrač utakmice.

Quote

Bojan Nikolic je smrad.

Što bi se razlikovao od ostalih nemača pojma koji "dele pravdu" u našoj liZi :hail:

Quote

Zbog takvih smradova nasa ekipa igra losije.

Naša ekipa igra lošije..msm zbog sasvim drugih smradova ;)

Quote

Vojvodina krala vreme od 15-og minuta - Rockov sam ukrao bar 15 minuta utakmice.

Selci...nikad veći nego sada, od kada im je trener Stolica i nikad lošije nisu igrali u Nišu nego danas. Lepo neko reče "raspala Voša"...a mi nUmemo da iskoristimo.

Quote

Mrkic je kapiten!?!

On je budućnoS kluba - Dragan "Recko" Antić..... meni se čini da ga ipak računaju drugačije i pokušavaju da ga tržišno ojačaju

Quote

Miladinovic nam je najbolji stoper, a nije igrao.

Kriv za 2-3 gola od primljenih protiv Spartaka i Voždovca....

Quote

Sanjica blistala na istoku u plavom dresu Reala sa Nisave.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...