Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

2 minutes ago, W.F.C. said:

Racunam ce odigraju nesto, ne se znae...

Aha....a što se tiče "raspale" Voše....mi smo pa nekako "talije" za prekidanje lošeg niza....kao Spartak...ne znam ko još beše Borac...Voždovac..

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Rezultat je mogao da bude mnogo ubedljiviji, ali nonšalantnost pojedinaca bila je uzrok konačnog rezultata. Makedonski drugoligaš je dao svoj maksimum i iskoristio dve greške naše odbrane i postigao dva gola. Zadovoljan sam delovima utakmice u kojima je ekipa 'izašla' u visoki presing i oduzimala loptu protivniku iz čega su se izrodile mnoge šanse. Međutim, još nisam zadovoljan kretanjem pojedinaca na terenu, jer stil igre koji ja zahtevam podrazumeva mnogo trčanja, borbe, požrtvovanja i discipline kako bi se došlo do rezultata koji naš klub očekuje. 

ostatak na ......

 

 

Link to comment
On 3/24/2018 at 5:28 PM, Legenda said:

Aha....a što se tiče "raspale" Voše....mi smo pa nekako "talije" za prekidanje lošeg niza....kao Spartak...ne znam ko još beše Borac...Voždovac..

Ko nama daje za pravo da nazivomo Vosu raspalom???

 

Link to comment

Vosa je realno nikad veci raspad! Gledajuci samo njih, bez ikakvog poredjenja sa nama ili sa nekim drugim..

Link to comment
On 3/26/2018 at 2:48 AM, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Vosa je realno nikad veci raspad! Gledajuci samo njih, bez ikakvog poredjenja sa nama ili sa nekim drugim..

 

On 3/26/2018 at 2:48 AM, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Vosa je realno nikad veci raspad! Gledajuci samo njih, bez ikakvog poredjenja sa nama ili sa nekim drugim..

Mnogo si dvolican momak! 

Link to comment
2 hours ago, martick said:

 

Mnogo si dvolican momak! 

Argumentuj suprotno sto se tice Vose? ! Plus ne znam sta lupas o dvolicnosti..

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

A sta je Nenad Grozdic u Radnickom?

Zadnji vezni:) 

Neki direktor omladinske skole, ili tako nesto...

Link to comment

Danas je u Surdulici odigrana prijateljska utakmica, ali u duhu prave prvenstvene između domaće ekipe Radnika i niškog Radničkog. Utakmica je završena bez pobednika rezultatom 2:2 (1:0).

Tim domaćih vidno bolji u prvom poluvremenu što bi se reklo za goste za drugi deo utakmice. Najpre je Radnik poveo već u 4. minutu prvog poluvremena, pogotkom Purovića, a u 49. minutu domaći dupliraju rednost na 2:0 golom Jovanovića.
 
Gosti su smanjili prednost Surduličana nakon dosudjenog jedanaesterca u 55. minutu pogotkom Babića, da bi pred kraj utakmice u 85. minutu golom Ćirkovića izjednačili rezultat na 2:2. Na ovom meču na klupi Nišlija debitovao je novi strateg kluba sa "Čaira" Dragan Recko Antić. 
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...